2703
2553
عنوان

تست روانشناسی عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 601 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تمام😉#  

کبوتر

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
برای خودم همش درست بود

عکس پرو فایلتون خودتون هستید؟

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2720
2714
سوال روانشناسی عشقی  2- به آفریقا رفته اید. به هنگام بازدید از یکی از قبیله ها، آنها اصرار میک ...

زرافه

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
سوال  روانشناسی عشق  3- فرض کنید خطای بزرگی انجام داده اید و خداوند برای مجازات شما تصمی ...

اسب

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

عالی بوووود واسه من کا همش درست بود 

جالبیش اینحاس من کلا از پرنده بدم میاد ولی جوای یکی از سوالارو‌ کبوتر انتخاب کردم که دقیقا همون بود

فردا ام‌ یه تست از نامزدم میگیریم 😂😂

سوال  روانشناسی عشق  4- اگر قدرت داشتید که یک نوع از حیوانات را برای همیشه از روی کره زم ...

مار

2706