2726

عاقامن عضو نبودم ولی میخوندم یروز رفتم ارایشگاه اونجا ارایشگره گفت امروز یه دختره مجرد ۱۹ ساله اومده بود ابروهاشو فیبروز کرد کلی استرس داشت که مامانش متوحه نشه .اوندم شب نی نی سایت دیدم تو بازدیدا یه تاپیکی هست که دختره مجرد و ۱۹ سالش بود صبح ابروهاشو فیبروز کرده بود نشسته بود اتاق بیرون نمیرفت که مامانش نبینه عکس ابروشم قبل و بعد گذاشته بود.نمیدونم چرا انقد پیگیر شدم اصلا 😂😂درجا عضو شدم نوشتم کجا رفتی گفت اصفهانم گفتم برو بابا ارایشگاه فلان رفتی تو دیگه جواب نداد گفتم پس خودشه منم به ارایشگره نشون دادم گفتم اون دختره ابروهاش این بود گفت نه چنان ضایع شدم که نگوووووو😂😂😂کلا قطع کاربری کردم 

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢

يكي بهم گفت ايدي تلتو بده اعتماد نداشتم گفتم ندارم تل

چندوقت بعد ك فراموش كرده بودمش

به يكي تو سايت گفتم بيا تل كارت دارم زااارت همون كامنت منو ديد😑😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يكي بهم گفت ايدي تلتو بده اعتماد نداشتم گفتم ندارم تل چندوقت بعد ك فراموش كرده بودمش به يكي تو ساي ...

🤣🤣

2728

یه نفر شوهرش سرد بود ...کامنت گذاشته بودن شرت کاموایی براش بباف 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

😂😂😂😂😂😂😂😂

من همش استرس دارم‌ تو نی نی سایت آشنا بشناسم

یه مکان امن برا درد و دل دارم اینم از دست بدم

یه جوری شده که میترسم امضا های نینی سایت رو باز کنم بخونم مجبور بشم ختم صلوات بردارم😅
😂😂😂😂😂😂😂😂 من همش استرس دارم‌ تو نی نی سایت آشنا بشناسم یه مکان امن برا درد و دل دارم اینم ا ...

وای اره خیلی بده

منم یه کاربری دیگه داشتم... تو یه تاپیک نمیدونم چرا وحشی شدم اصلا....همه از دم بدون استثناء با من مخالفت میکردن و توهین کردن منم به همه شون فش دادم. نی نی یار گفت اگه یک‌بار دیگه فش بدی قطع دسترسی میشی... 

منم عصبی بودم درجا واسه نی نی یار ریپلای زدم جهنم که قطع دسترسی میشم مگه دارید نون و آبمو میدید... 

بعدش نی نی یار ترکوندم!!! 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
2706