1542
1480
عنوان

سوتی یا خاطره از نی نی سایت بدویید .😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 117 پست
یه نفر تاپیک زد بچه ها الان گوز دادم بعد چند دقیقه کامنت گزاشت گفت گوشیم دست شوهرم بوده و اون پست رو ...

همینه میگن گوشی رو دست بچه ندین

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

از این به بعد زیر ذره بینم هستی تا خواهر شوهرتو شناسایی کنم😁😂

درخدمتیم اگه شناسایی شه گناه داره .همیشه تو جمعمون میگه دوستام این اتفاق واسشون افتاده.بعد میبینم موضوع تاپیک بچه ها رو میگه.انقد با اینجا اخت گرفته

تکرار همه چیز در این دنیا ملال آور است.امایاد تو مانند نفس تضمین زندگیست..
شاید باورت نشه اما نظرم تو تاپیکاش میدم.

خیلی خوبه ولی اینجوری هم

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....
1546
یه بار یه خانومه تاپیک‌زده بود داشت بدی خانواده شوهرش میگفت همه همدردی میکردن یه خانوم هم‌هی دلداریش ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با گریه میگفتم:"با من چه کردی یا نبی؟  دنبه هایم کو😢/صورتم یه طوری جوش زده که دیگه نمیتونه عروسی فامیل باشه😞ایندفعه عروسی خودم در پیشه😂/     دریای جو ساحل ندارد😏/اینجا تبریز است و شخته در حال کسیدن🙄 دوندوخ🥶🥶 / نامه ای به فرزند آیندم:عزیزم من داف نیستم.... بلوندملوند نیستم.... بلد نیستم عشوه بیام.... نمیتونم مخ باباتو بزنم🤐🙄🤕☹️😁/شماها چطوری اینقد دافین؟ من نهایتش بتونم گوگولیه بامزه باشم😖واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند/چون به خلوت میروند آن کار دیگر میکنند/مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس/توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند/ من اینقدر بدشانسم که اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت دنیا بودم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه /شاعر میفرماید:"آی قیز دَلیسَن سَن/چوخ سِومَلیسَن سَن/دوزلوسان،شیرینسَن/مَنَه ناز اِدیسَن سَن/دوزلوسان شیرین سَن/مَنَه خوش گَلیسَن سَن" 😎 / تا اطلاع ثانوی گوشیاتونو رو حالت پرواز نذارین فکر میکنن موشک کروزه با موشک میزننتون🤪/ شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواااات
دیگه بازش نکنیم بهتره یه سفره پهن شده همه دورشیم دیگه.    

😂😂😂

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....
حتماً میخواسته از خانومش انتقام بگیره که موفق هم شده 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 لهنتیه گوزو

حتماً میخواسته از خانومش انتقام بگیره که موفق هم شده 

اح اح 

ما دنبال یه دکتر بودیم باشوهرم تو گوگل یهو صفحه نی نی سایت باز کردیم با شوهرم چنتا خوندیم بعد گفت رد دادن ملت بخدا .اونجا بود که من نینی سایت اشنا شدم الان خودم جز اون رد شده هام.

8
اح اح  ما دنبال یه دکتر بودیم باشوهرم تو گوگل یهو صفحه نی نی سایت باز کردیم با شوهرم چنتا خوند ...

آره منم یه بار یه چرتی به شوهرم گفتم گفت حتماً از اینجا یاد گرفتی تو که قبلاً اینطوری نبودی که اتفاقاً از اینجا هم یاد گرفته بودم 😎😎

آره منم یه بار یه چرتی به شوهرم گفتم گفت حتماً از اینجا یاد گرفتی تو که قبلاً اینطوری نبودی که اتفاق ...

من پیش همون دکترم رفتم که اینجا پیداکرده بودم همجور دارو داد بهم پدرمو دراورد .اخرشم باز برگشتم دکتر قبلی خودم با یه نگاه به ازمایشو عکسام گفت تنگی دهانه رحم داری قشنگ تو عکس نشونم داد منیکه هیجی سردرنمیاوردم فهمیدم .لجم گرفته بود فقط تو ماشین گریه میکردم شوهرم برگشت گفت برو تو اون سایته عضو شو ابروی دکترو ببر دیگه بخاطر پول کارنکنه .هی گفتم ول کن بیخیال دیگه نمیدونست عضو شده بودم 😂😂😂

😅😅😅 عزیزم به نتیجه نرسیدی واسه درمانش 

اصلا بدترم شدم موی زائد چاقی وااای .

مهرماه عمل شدم پیش همین دکتر خودم هنوز که جواب نگرفتم .

اصلا بدترم شدم موی زائد چاقی وااای . مهرماه عمل شدم پیش همین دکتر خودم هنوز که جواب نگرفتم .

نمیدونم واسه چی اسم کاربریت تو ذهنمه تا چند وقت واست دعا میکردم (بچه )دقیق یادم نیست شایدم اشتباه میکنم 

1601
نمیدونم واسه چی اسم کاربریت تو ذهنمه تا چند وقت واست دعا میکردم (بچه )دقیق یادم نیست شایدم اشتباه می ...

وای توروخدا 😢😢نگو من زود اشکم درمیاد .

دعام کن دیگه این ماه جواب بگیرم 

پس درست حدس زدم ببخشین نصف شبی ناراحتت کردم عزیزم انشالله به زودی باردار بشی اگه قابل باشم سر نماز ب ...

دست گلت درد نکنه انشالله خدا به اندازه دل بزرگت بهت بده .