1600
1480

عاقامن عضو نبودم ولی میخوندم یروز رفتم ارایشگاه اونجا ارایشگره گفت امروز یه دختره مجرد ۱۹ ساله اومده بود ابروهاشو فیبروز کرد کلی استرس داشت که مامانش متوحه نشه .اوندم شب نی نی سایت دیدم تو بازدیدا یه تاپیکی هست که دختره مجرد و ۱۹ سالش بود صبح ابروهاشو فیبروز کرده بود نشسته بود اتاق بیرون نمیرفت که مامانش نبینه عکس ابروشم قبل و بعد گذاشته بود.نمیدونم چرا انقد پیگیر شدم اصلا 😂😂درجا عضو شدم نوشتم کجا رفتی گفت اصفهانم گفتم برو بابا ارایشگاه فلان رفتی تو دیگه جواب نداد گفتم پس خودشه منم به ارایشگره نشون دادم گفتم اون دختره ابروهاش این بود گفت نه چنان ضایع شدم که نگوووووو😂😂😂کلا قطع کاربری کردم 

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....

يكي بهم گفت ايدي تلتو بده اعتماد نداشتم گفتم ندارم تل

چندوقت بعد ك فراموش كرده بودمش

به يكي تو سايت گفتم بيا تل كارت دارم زااارت همون كامنت منو ديد😑😑

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
يكي بهم گفت ايدي تلتو بده اعتماد نداشتم گفتم ندارم تل چندوقت بعد ك فراموش كرده بودمش به يكي تو ساي ...

🤣🤣

دست هایم به آرزوهایم نرسید انها بسیار دورند.....امادرخت سبز صبرم همیشه میگوید:امیدی هست،......دعایی هست.......خدایی هست ....پس محال است غمی باشد....

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1546
یه نفر شوهرش سرد بود ...کامنت گذاشته بودن شرت کاموایی براش بباف 

وای😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂

من همش استرس دارم‌ تو نی نی سایت آشنا بشناسم

یه مکان امن برا درد و دل دارم اینم از دست بدم

یه جوری شده که میترسم امضا های نینی سایت رو باز کنم بخونم مجبور بشم ختم صلوات بردارم😅

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم هزاران بارشکرت شکرت شکرت.راس میگن تاخدانخاد برگی ازدرخت نمیوفته من ماهیی ک بارداربودم نمیدونستم کلی بپربپر استخرو رقص اینا کرده بودم وقتی فهمیدم اصن باورم نمیشد
8
😂😂😂😂😂😂😂😂 من همش استرس دارم‌ تو نی نی سایت آشنا بشناسم یه مکان امن برا درد و دل دارم اینم ا ...

وای اره خیلی بده

ی کاربری مو خورده بود

بعد نوشته بود وای مو خوردم نکنه مو دوره گردنه نی نیم بپیچه😐😂😂😂

مخاطب حرفام نیستی ریپلای نکن لطفا😐👊دلت دعوا میخاد برو یدونه تیتاب بردار بخور حالت خوب میشه میخندی😐😆
خخخخ چه پیکیر بودی نووووووحتی به خاطرش مدرک جمع میکردی😂😂

اصلا برام جالب شده بود اشنا پیداکردم 

منم یه کاربری دیگه داشتم... تو یه تاپیک نمیدونم چرا وحشی شدم اصلا....همه از دم بدون استثناء با من مخالفت میکردن و توهین کردن منم به همه شون فش دادم. نی نی یار گفت اگه یک‌بار دیگه فش بدی قطع دسترسی میشی... 

منم عصبی بودم درجا واسه نی نی یار ریپلای زدم جهنم که قطع دسترسی میشم مگه دارید نون و آبمو میدید... 

بعدش نی نی یار ترکوندم!!! 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
1563
ی کاربری مو خورده بود بعد نوشته بود وای مو خوردم نکنه مو دوره گردنه نی نیم بپیچه😐😂😂😂

😲😲😲

1547