2733
2734
عنوان

ینی میشه ی روز مهرش از دلم بره

866 بازدید | 71 پست

نامزدمو میگم تو تاپیکای دیگمم گفتم دو سال عقدم ی ماه پیش فهمیدم خیانت بدی بهم کررد اولش خیلی ازش متنفر شدم ولی الان ک فک میکنم میبینم هنوز دوسش دارم  ولی عقلم میگ این مرد زندگی نیس ولش کن میترسم اگ ازش جدا شم دیگ کسیرو نداشته باشم یا خواستگار خوبی نداشته باشم میترسم اگ جدا شم پشیمون شم یا نتونم فراموشش کنم ینی میشه خدا ی کاری کنه دیگ دوسش نداشته باشم  ینی میشه بعد از اون رنگ خوشبختیرو ببینم  حال دلم خیلی خرررابه😔😔😔

ایــــی بی وفا یار با دلی غمداری من چه ها ک  کردی ..💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه باز خواستی ازدواج کنی زیاد نامزد نمون و باهاش رابطه و نزدیکی نداشته باش نگه دار برای خونت و بعد عروسی والا الان دیگه طلاق گرفته ها راحت ازدواج می کنند یه نامزد خیانت کار که ارزشش رو نداره

2731
خیانتش درحدبخشیدن بوده ؟ بخاطراینکه فک کنی بعدا کسیو نداری پیشش نمون

سه ماه باهاش بود در حد مهمونی ومسافرت شاید رابطه جنسی

اگه جای فرصت داره بهش فرصت بده اگه نه مثل اب خوردن بزارش کنار مطمئن باش یکی که لایق تو هست میاد سراغ ...

از این میترسم یکی بدتر از اون گیرم بیاد

ببین عزیزم این مرد واست مرد زندگی نمیشه.. آدمی ک تو نامزدی خیانت میکنه خطرناک... آیندتو نجات بده... ی مدت بگذره راحت فراموشش میکنی.. اگه درس میخونی بچسب به درست.. اگه هم ن برو دنبال ی هنر ک سرگرم بشی عزیزدلم

سه ماه باهاش بود در حد مهمونی ومسافرت شاید رابطه جنسی

اوه یاخدا

باید خودت فکراتو بکنی ک لایق بخشیدن هست اصلا پشیمون هست خیلی سخته استارتر چطور میتونی تحمل کنی سه  ماه تا اینحد

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
2738
اگه باز خواستی ازدواج کنی زیاد نامزد نمون و باهاش رابطه و نزدیکی نداشته باش نگه دار برای خونت و بعد ...

دلم ی چیز دیگ میگه ولی عقلم میگ ولش کن این ادم بشو نیس

ببین عزیزم این مرد واست مرد زندگی نمیشه.. آدمی ک تو نامزدی خیانت میکنه خطرناک... آیندتو نجات بده... ...

درسمو ک بخاطرش کنار گذاشتم هنر وحرفه مم ارایشگری نمیدونم بتونم فراموشش کنم یا ن

از این میترسم یکی بدتر از اون گیرم بیاد

با این فکر پیشش نمون ببین خداچقد دوست داشته دستش برات رو شده پس مطمین باش شاید بهترشو برات نگه داشته الان بنظرت این چ خوبی داره ک میترسی بعدی بدتر باشه 

حتما پولداره یا موقعیت خوبی داره آره؟

بنطرمن ک بدترازاین حالت وجود نداره 

ب این فک کن شاید بعدی ک بیاد خیلی پایبندو خوب باشه 

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
اوه یاخدا باید خودت فکراتو بکنی ک لایق بخشیدن هست اصلا پشیمون هست خیلی سخته استارتر چطور میتونی تحم ...

از این بدتررراشو تحمل کردم چون دوسش داشتم اون نامررردمو سوء استفاده کرد

میدونی عزیزم شما دچار منطق غلط شدی که آی اگه از دستش بدم زندگیم فلانه بهمانه مردم چی میگن اگه خواستگار بعدش نداشته باشم چی ،جدا شدن که آخر دنیا نیست اگه نامزدت خیانت کرد بهت و فکر میکنی همچین آدمی هست که دوباره اینکارو کنه خودتو نجات بده

شما به این نتایج بعد از طلاق فکر کردی اما نتایج بعد از ازدواج در نظر نگرفتی اینکه همیشه شک داشته باشی بهش همش نگران این باشی که نکنه دوباره مرتکب خیانت بشه وقتی سرکار باشه یا بیرون دلت هزار راه بره که نکنه این کار رو دوباره تکرار کنه دیگه این زندگی نیست جهنمه مخصوصا اگر واقعا دوباره تکرار بشه اونوقت سختتر خواهد بود برات درست تصمیم بگیر و عقلانی با یه مشاور هم مشورت کن

2706