2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و اینک گیس و گیس کشی سر ازدواج سنتی و دوستی 😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2720
2714
خوب دلیلشون برای طلاق چی بود

یکیشون خونواده خیلی دخالت کردن یکیشونم دختره زیادی راحت بود خونواده پسره مذهبی یکیشونم پسره مشکل اعصاب داشت دختره خوب بود یکیشونم پسره بدون اطلاع خونوادش رفت یه زن مطلقه با بچه عقد کرد بعدم پشیمون شد طلاق داد

برادر من و همسرش، به واسطه یه دوست آشنا شدن بعد سنتی رفتیم خواستگاری، یه ماه در ارتباط بودن بعد عقد کردن بعد 5 ماه به مشکل خوردن و جدا شدن، علت جدایی اختلاف فرهنگی، دخالت مادر خانومش و اختلاف نظر بود 

داداشم میگه برای آشنایی اس تلگرام تلفن خوب نیست فقط حضوری(چون گویا موقع آشنایی دختر با نظر مامانش جواب اس و چت می‌داده ) بعد حداقل 3 ماه رفت و آمد برای آشنایی حتی دودل هستی صبر کن یکدل بشی و عجله نکن، برادرم میگه من هم عجله کردم هم دودل بودم هم فهمیدم زیاد تفاهم نداریم ولی واسه ناراحتش نکنم دلش نشکنه ازدواج کردم،ولی خدارو شکر زود فهمیدن سریع جدا شدن