2733
2734
عنوان

بدجور گیر کردیم بگین چیکار کنم

177 بازدید | 19 پست

ما یه خونه داشتیم که چهار ماه قبل فروختیم با خریدار قرارداد بستیم چهارماه بشینیم و اجاره ندیم این چهارماه وقت ما ۹ اذر تموم میشد ماهم از یه ماه قبل یه خونه پیدا کردیم برای رهن کامل که صاحب خونه ش داره میره شهر دیگه بعد شوهرم رف با این اقا قرارداد بست برای ۲۰ اذر درحالیکه اینجا وقتمون تا ۹ اذر بود حالا به زور اونی که خونمون خریده راضی کردیم تا ۲۰ وایسه اونم گف باشه البته واقعا بسختی راضی شد از اونورم گف بعد بیستم اگه نرین اساستون میریزم بیرون

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حالا اون خونه ای که رهن کردیم صاحبخانه‌ ش هنوز خونه نگرفته تهران ه ر چقدر هم میگیم توروخدا ۲۰ به ما تحویل بده اینجا وقت نداریم کارمون به دعوا میکشه اصلا براش مهم نیست انگار هنوز خونه هم نگرفته حالا موندیم چیکار کنیم بنظرتون میتونه سر موعد تحویل نده به ما ؟ ما واقعا ابرمون در خطر چون صد درصد بیستم نریم این صاحبخانه مارو میندازه بیرون

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
2738
اگه خونتونو خالی نکرده اساستونوببرید بریزیدتواتاق خواب خودتونم بریدخونه پدری فامیلی

اساس مون زیاد تو اتاق جا نمیشه 

ب طرف ك ازش رهن كردين بگين يك اتاقو خالي كنه شما لوازمتو ببر درم قفل كن خودت برو خونه كسي

اخه اساس من مگه تو اتاق نه متری اونجا جا میشه تازه خودش خالی نکرده که😭😭😭

يا به كسي ك ازتون خريده بگين اين ماهو اجاره ميديم واستا تا خالي كنيم شايد گيره اجارست

نه بابا اون میگه من میخام بیام خونم به من مربوط نیس

2706