2733
2739
عنوان

ماجرای پسرهمسایه

307 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها . همیشه ازاین ماجراها یجورایی خوشم میومد حس میکردم خیلی جالبه .. حالا گیر خودم افتاده  همسایه طبقه بالامون سه تا پسرداره که من یجورایی عاشق پسر آخریش شدم . دقیقا همون چیزی ک من دوس دارم . تیپ هیکل مردونه . چشماش آبی اونقددددراهم جذاب نیستا ولی خووووووبه . شمارشو ازرو ماشینش که مال کارشه برداشتم و عکساشو دقیق دیدم . گاهی وقتادوس دارم بهش پیام بدم ولی میترسم ! با مامانشم هرهفته میریم کلاس قرآن . از عشق یه طرفه میترسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودت رو بهش نشون بده چادر جلو باز معجزه می کنه

چادر جلو باز چه صیغه ایه ؟ ارزش چادرو پایین نیارین   

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
2738

مامانش  رو مامانش تمرکز کن

تا اینکه بهش پیام بدی   مامانش بیشتر تاثیر میزاره

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2706