2726
عنوان

اینایی که کل زندگیشونو اینستا میذارن

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 27 پست

منم اصلا دوست ندارم.خیلی بده که ریز و درشت مسائل زندگی آدم رو همه بدونند

دنیا جای خطرناکی برای زندگی است نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطر کسانی که شرارت‌ها را می‌بینند ولی کاری در مقابل آن انجام نمی‌دهند‌.(آلبرت انیشتین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من فقط تو نخ خونه مرتبشون هستم... من صبح تا شب میسابم همیشه خونم به هم ریختس...خودشونم همیشه خوشتیپ ... من فقط سالی یکی دوبار اون تیپیم تو عروسیا یا مهمونیای خلص

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

مثل قارچ هم در حال تکثیرن تو اینستا

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
منم بیزارم. البته اونایی که اصول خونه داری یاد میدن بد نیستن اما اونایی که مسائل خصوصی میذارن بدم می ...

آخه اون خونه داریا هم کم کم به یه سمت دیگه کشیده میشه 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
من فقط تو نخ خونه مرتبشون هستم... من صبح تا شب میسابم همیشه خونم به هم ریختس...خودشونم همیشه خوشتیپ ...

😂 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
مثل قارچ هم در حال تکثیرن تو اینستا

وای دقیقا  من هر دفعه چند تاشون رو بلاک میکنم که روی صفحه ریسرچ نیاد پستاشون.باز دفعه بعد چند تا جدیدتر هست  البته طبیعیه.پول دراوردن بی زحمت.همه وسوسه میشند

دنیا جای خطرناکی برای زندگی است نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطر کسانی که شرارت‌ها را می‌بینند ولی کاری در مقابل آن انجام نمی‌دهند‌.(آلبرت انیشتین)
😂 

مامان اون سه قلوها را دیدی؟ انقد دنبال تبلیغه بچه هاش همش مثل وحشیا از سر و کله هم بالا میرن... 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
مامان اون سه قلوها را دیدی؟ انقد دنبال تبلیغه بچه هاش همش مثل وحشیا از سر و کله هم بالا میرن...  ...

نه من اصلا دنبال نمی کنم گاهی اتفاقی برام میاد یا استوری تبلیغشونو می بینم از یه طرف اگر بهشون علاقمند شی و دنبالشون کنی از زندگی خودت ناامید میشی فکر می کنی  اونا چه بی دغدغه و خوشبختن با اینکه همه اینا شوئه