2703
2553

به طور اتفاقی پیج یه خانومی رو دیدم داشت میگفت دکتر بخیه هامو کشیده و فلان یه عکس از خودشو همسرش و نوزاد چند روزشم گذاشته بود رفتم پایین تر باز از خونه زندگی بود 

البته هر کس آزاده هر کاری میخواد بکنه و هر پستی میخواد بذاره 

شما هم مثل من حس خوبی به اینجور پیجای از زندگیت بذار ندارید ؟یا فقط من اینجوریم 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

من که بیزارم از این پیج ها 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فقط بیزارم

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

منم بدم میاد اخه خیلی چیزا رو نزدیکترین  افردا خانواده هامون هم نمیدونن ولی اینا از قهر همه ی رابطه با شوهرشون میگن 

کجا میخوان برن یا بخرن 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2714

دقيقا من ي عكس ميخوام بزارم ميگم ولش كن چشم ميخوريم بدبخت ميشيم 

واقعا ب چشم زخم اعتقاد دارم و بخاطرش بچمو از دست دادم واسه همين الان خيلي ميترسم عكسي از سونو يا لباس بچه و اين چيا بزارم 

واسه پوله واسه پوله 

اینم یه روش پول دراوردنه و تناقض جالبش اینجاست که خودشونو پولدار نشون میدن که فالور جذب کنن و بتونن تبلیغ بگیرن که پولدار بشن 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706