1608
1605

به طور اتفاقی پیج یه خانومی رو دیدم داشت میگفت دکتر بخیه هامو کشیده و فلان یه عکس از خودشو همسرش و نوزاد چند روزشم گذاشته بود رفتم پایین تر باز از خونه زندگی بود 

البته هر کس آزاده هر کاری میخواد بکنه و هر پستی میخواد بذاره 

شما هم مثل من حس خوبی به اینجور پیجای از زندگیت بذار ندارید ؟یا فقط من اینجوریم 

من که بیزارم از این پیج ها 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

منم دوس ندارم و اصلا دنبالشون نمیکنم

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522

منم بدم میاد اخه خیلی چیزا رو نزدیکترین  افردا خانواده هامون هم نمیدونن ولی اینا از قهر همه ی رابطه با شوهرشون میگن 

کجا میخوان برن یا بخرن 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
8

دقيقا من ي عكس ميخوام بزارم ميگم ولش كن چشم ميخوريم بدبخت ميشيم 

واقعا ب چشم زخم اعتقاد دارم و بخاطرش بچمو از دست دادم واسه همين الان خيلي ميترسم عكسي از سونو يا لباس بچه و اين چيا بزارم 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واسه پوله واسه پوله 

اینم یه روش پول دراوردنه و تناقض جالبش اینجاست که خودشونو پولدار نشون میدن که فالور جذب کنن و بتونن تبلیغ بگیرن که پولدار بشن 

من سال ۱۴۰۰ یک زن شاد، پولدار،خوش اندام، سالم و زیبا خواهم بود 😊🤩 
1563

منم اصلا دوست ندارم.خیلی بده که ریز و درشت مسائل زندگی آدم رو همه بدونند

دنیا جای خطرناکی برای زندگی است نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطر کسانی که شرارت‌ها را می‌بینند ولی کاری در مقابل آن انجام نمی‌دهند‌.(آلبرت انیشتین)
1578