1600
1605

ده دیقه رفتم خونه پدر شوهرم نشستم اس داده بیا بالا چیکار میکنی اومدم بالا میگه چرا جوشونده رو تو اون میجوشونی منم گفتم خوب الان چی شده ریخته خودشم ناراحت میکنه بگو من باید گازو پاک کنم تو چرا قیافه میای بعدشم میگه بیا جاتو ازم جدا کن مریضم نزدیکم نشو مریض میشی انگار میخوام بهش تجاوز کنم😑از یساعت پیش ده بار گفته نزدیکم نشو 😕نظرتون چیه برم خونه پدرشوهرم بخوابم که مریضم نشم😂تازه اینجوری بهمم خوش میگذره😁 کلا رومخه امشب 😑

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو اوج نا امیدی خدا معجزشو به من نشون داد فهمیدم باردارم توروخدا هرکی میخونه این امضارو برای اینکه خدا معجزه ای که بهم دادو بهم ببخشه و برام حفظش کنه  و مشکلی نباشه یه صلوات بفرسته ❤️🙏🏻

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613
8

ابداااا اینکارو نکن

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

تو هم خودتو گوز،کن دور بخواب... مال تو صدا داره مال اون بو😂😂

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1601
حدس نیزنم شوهرت یه چی ازت میخواد🤭🤭🤭

نمیخواد😑

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو اوج نا امیدی خدا معجزشو به من نشون داد فهمیدم باردارم توروخدا هرکی میخونه این امضارو برای اینکه خدا معجزه ای که بهم دادو بهم ببخشه و برام حفظش کنه  و مشکلی نباشه یه صلوات بفرسته ❤️🙏🏻
1611