2726
عنوان

حق دارم از دوست پسرم دلخور باشم؟😢

901 بازدید | 54 پست

سلام ، سه ساله دوستیم تو این دوران هیچ رابطه فیزیکی بینمون نبوده حتی دست همو نمیگیریم فقط یه بار دستمو بوسیده یه بارم گریه میکردم اشکامو پاک کرد و صورتمو بوسید همین واقعا عاشق همدیگه هستیم  و منتظر موافقت پدرمیم تا نامزد کنیم هیچ حرف جنسی بینمون نیست اما سه روز پیش پیام داد که نمیدونی چقدر دارم از حسرت لبات وقتی میخندی و آغوشت وقتی میای سمتم میسوزم و چقدر دوست دارم کنارت بخوابم و اسمونو با هم ببینیم اما تو انگار همونقدر که من عاشقتم عاشقم نیستی وگرنه خودتو از من دریغ نمیکردی.

از اون موقع باهاش سردم و بی محلی میکنم نمیدونم از اینکه به عشق بازی با من فکر میکنه درحالیکه هنوز رابطمون قطعی نشده چندشم شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واا

طفلی از ارزوهاش برای بعد ازدواج حرفای قشنگ گفته 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

بابو ۳ساله باهمین‌پسره خوب خودشو نگه داشته😂

طبیعیه اگه بهش اعتماد داری بااین حرفش اذیت نشو از دلتنگی گفته

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ن بابا گناه داره اونم بهش تذکر بده اما نه ک رابطه رو قطع کنی

مرسی که بازم هوامو داشتی خداجونم مرسی که ناامیدم نکردی😍امضای قبلی :دوستت دارم خدا جونم لطفا بازم هوامو داشته باش مثل همیشه😍☺

همینطور ادامه بده واندی

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

بله معلومه میخواد رابطه ی شیمیایی رو آغاز کنه 

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2706