1600
1609
عنوان

حق دارم از دوست پسرم دلخور باشم؟😢

714 بازدید | 54 پست

سلام ، سه ساله دوستیم تو این دوران هیچ رابطه فیزیکی بینمون نبوده حتی دست همو نمیگیریم فقط یه بار دستمو بوسیده یه بارم گریه میکردم اشکامو پاک کرد و صورتمو بوسید همین واقعا عاشق همدیگه هستیم  و منتظر موافقت پدرمیم تا نامزد کنیم هیچ حرف جنسی بینمون نیست اما سه روز پیش پیام داد که نمیدونی چقدر دارم از حسرت لبات وقتی میخندی و آغوشت وقتی میای سمتم میسوزم و چقدر دوست دارم کنارت بخوابم و اسمونو با هم ببینیم اما تو انگار همونقدر که من عاشقتم عاشقم نیستی وگرنه خودتو از من دریغ نمیکردی.

از اون موقع باهاش سردم و بی محلی میکنم نمیدونم از اینکه به عشق بازی با من فکر میکنه درحالیکه هنوز رابطمون قطعی نشده چندشم شد.

سخت میگیری😕

با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه   

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1522

بابو ۳ساله باهمین‌پسره خوب خودشو نگه داشته😂

طبیعیه اگه بهش اعتماد داری بااین حرفش اذیت نشو از دلتنگی گفته

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
1432

همینطور ادامه بده واندی

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

بله معلومه میخواد رابطه ی شیمیایی رو آغاز کنه 

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
1601

مثل اينكه خبر ندارى بقيه مردا چطورين

امیدوارم انقدر موفق بشم که بتونم حتی به اونایی که بهم گفتن نمیتونی کمک کنم... اونایی که مسخره کردن و گفتن دلت خوشه... من دارم به هدفم نزدیک و نزدیک تر میشم💪🏽
1611