1608
1609
عنوان

شوهرم گف شنبه میرم دنبال کارای طلاق+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 94364 بازدید | 262 پست

ایشون پارانوئیدن

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚

چرامهریتو میبخشی؟تاقرون آخرش بگیر که بفهمه دنیا دست کیه واقعانمیدونم چرابهش گفتی بیا میبخشم اصلا نباید این حرفو‌میزدی برودادگاه بگو بددله مهریتم بگیر حقتهههه ببین چجوری خودشو درست میکنه میوفته به دست وپات تازه طلاقتم بخواد بده تو ازدواج بعدیش میفهمه دیگه باید چه کاری بکنه😏

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

من جات باشم اول میرم پیش مشاوره بعد اگه فایده نداشت طلاق.. البته به شرطی که شوهرتم خودش بخواد..اگه نخواد که فایده نداره و همون طلاق بهترین راهه..

دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرام💙  نفسم: 💙پسرام💙 عمرم: 💙پسرام💙 وجودم: 💙پسرام💙 قلبم: 💙پسرام💙 تموم زندگیم: 💙پسرام💙 باوجودِ پسرام، عزیز دردونه و وروجــَکام ، که یه تار مویِ نازِشون به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1613
نمیدونم واقعا چکار کنم خانوادم میدونن اینجوریه مامانم پشتمه ولی بابام و داداشام خیلی مخالف طلاقن

زندگی با سه مرد اشتباهه 

1 بددل یا همون پارانوئیدها

۲  خسیس

۳  معتاد 

اگه مطمئنی ک بددله و پارانوئید داره یعنی به عالمو ادم شک داره و سوظن داره طلاق بگیر 

امشب دلم میخواهد بیخیال ترین ادم روی زمین باشم،یک آلزایمر شبانه بگیرم و به هیچ چیزو هیچ کس فکر نکنم ،شب برای غصه خوردن نیست،غصه ها بماند برای فردا میخواهم زیر این سقف ستاره اندود وخیالی دراز بکشم و با افکار شاد کودکی ام بخوابم 😔
1615

چقدرم دلش میخواسته یعنی طلاق به این راحتیه

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !
این شکاکم نیست میخواد مهریه نده 

وای نه عزیزم این آدم واقعا مریضه دوباره صحبتای اسی روبخون میدونی عمق این حرفا وتفکرات از کجا میاد 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍

ادم شکاک درست نمیشه.دیدم که میگم.روزگارتو سیاه میکنه حتی وقتی 50 سالت بشه.جدا شو 

چیزی که من میگم:بابا با دوستام میخوایم بریم کافه چیزی که بابام میشنوه:بابا میخوایم با دوستام بریم پسرا گولمون بزنن مشروب بدن بهمون و تجاوز کنن و حامله بشیم و برگردیم                                                   من تا حالا خوشی نزده زیر دلم فقط یه بار زد دره باس ن م       کودک همسری فقط اونجایی که از تو دسشویی صدات میزنه میگه آقاااااییییی بیا منو بشووووووور 😁                                                               

من عروسی کردم ۲۴ خونه همسایه هام شوهرم میاد دره همه واحدارو میزنه خانومم اینجاس یا هرجا برم میرم خرید میکنم شب بهش میگم با دوستام بیرون میرم هر کی بخواد میاد خونم منظورم اینه با شوهرم رفاقتی زندگی میکنیم و عشق میکنیم خودتو بدبخت نکن تو حق خوشبختی داری

1523

بزار بره خدا پشت وپناهش 

خودتو نجات بده

مطمئن‌ ترین راه برای موفقیت،تلاشه و بزرگ‌ترین ضعف ما در تسیلم‌ شدن؛ همیشه!موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شه، از افراد عجول دور میشه، اگر تو مسیر رسیدن به خواستت خسته شدی کم آوردی اشکال نداره یک دقیقه صبر کن نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده هرگز تسلیم نشو، امروز سخته و فردا سخت تر، اما پس فردا حتما روز روشنی خواهد بود
1611