1608
1609

دوساله عقدیم قراره هفته دیگ جهاز ببریم...همسرمم بد دل و شکاکه.. امشب باهم خوب بودیم تا یهو برگشت گف میدونی تو مغز من راجبت چیه گفتم چیه وایساد یکم چرت پرت گفتن ک اون روز دیر اومدی رفتی فلان جا فلان روز من نبودم رفتی پیش فلانی اون روز من رفتم واسه امتحان برگشتم کفشات جاشون عوض شده بود اون روز شلوارتو عوض کردی فلانی داشت از زیر در نگاه میکرد توام حال میکردی و......منم گفتم اینجوری نمیشه زندگی کرد مهریمو میبخشم برو طلاق بگیریم اونم حرفمو رو هوا زد 

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522

اگه واقعا اینجوره برو نذر کن رو حرفش بمونه و جدا بشید نخواد بعد عروسی و این همه خرج الکی با یه اعصاب داغون چندسال دنبالش بیوفتی تا طلاقت بده

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکرم تموم شد و من تازه رسیدم به مرحله درخواست طلاق😍ان شاالله بقیه اش هم خیلی زود تموم میشه و من میام تاپیک میزنم که هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪💪
1432
1601

راحت میشی دیگه خوشحال باش 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

راست میگه؟ 

اینجاراحت باش کسی نمیشناسه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
1611