2726

کسی ارایشگاه خوب و قیمت مناسب محدوده پیروزی سراغ داره؟کارشون خوب و قیمتشون مناس باشه

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   

عزیزم من خودم یجا پیدا کردم از کارش راضی ام تو خود پیروزی نیست پشت مترو پیروزیه قیمتشم مناسبه

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
عزیزم من خودم یجا پیدا کردم از کارش راضی ام تو خود پیروزی نیست پشت مترو پیروزیه قیمتشم مناسبه

میکاپش و شینیونش خوب ؟

عاشقانه هایم تمامی ندارد وقتی همسر ماهم و پسرای عزیزم بهترین اتفاق های زندگیم هستند   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میکاپش و شینیونش خوب ؟

من ک راضی ام کانال داره تلگرام بذار ببینم پیداشمیکنم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2728
من ک راضی ام کانال داره تلگرام بذار ببینم پیداشمیکنم 

ممنون عزیزم لطف میکنی

@saharrr_beauty

ممنون عزیزم لطف میکنی

عزیزم اینو بزن ببین درسته اسمش سحر کریمیه