2703
2553
عنوان

مامانای ماهگرد بگیر بیایید کمک

240 بازدید | 14 پست

دوقلوهای من ۲۳اسفند بدنیا اومدن الان ۲۳این ماه ماهگرد ۹میشه یا ۱۰ میخوام ببرمشون اتلیه قاطی کردم ماهگردشون

لطفا برای سلامتی پدرم ی صلوات بفرستید🥰ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
💕

یعنی عمل و پرتو رو تهران انجام داد 

شیمی درمانی تزریقی رو رشت 

نمیدونم والا گیج شدم ....فکر کردم شاید پدر شما تعداد جلساتش کمتر بود .....پدر منم ۳۰ جلسه بود ولی نمیدونم چرا فلجش کرد 

یعنی عمل و پرتو رو تهران انجام داد  شیمی درمانی تزریقی رو رشت  نمیدونم والا گیج شدم .... ...

عزیزم اگه دیگه رشد نکنه شاید فلج شدنش درست بشه خداکنه دیگه رشد نکنه شما که این همه هزینه کردید به نظرم طب سنتی هم امتحان کنید 

عزیزم اگه دیگه رشد نکنه شاید فلج شدنش درست بشه خداکنه دیگه رشد نکنه شما که این همه هزینه کردید به نظ ...

نه گلم ....فلجیش دیگه درست نمیشه.....دکترش همون اول گفت خوب نمیشه

مساله اینجاست چرا فلج شده .....بابای من که راه میرفت 

نمیدونم والا چه بلایی سر بابام در آوردن

میدونی پرتو درمانیش رو همون مرکز خصوصی انجام داد که دکتری که عملش کرد ، معرفیش کرد .....یعنی به ما گفت برا پرتو درمانی ببرینش اونجا .....ما گفتیم رشت انجام بدیم .....

گفت نه ....‌مسائل مربوط به مغز رو تهران انجام بدین بهتره .....ما هم به حرفش اعتماد کردیم و بردیم همون مرکزی که خودش گفت.....نمیدونم فکر کنم بابام شده موش ازمایشگاهیشون (دور از جونش)

یه دستگاهی اوردن و باهاش پرتو رو انجام دادن و با بابام میگفتن بهتون تبریک میگیم شما اولین نفری هستین که از این دستگاه پیشرفته استفاده میکنین و از این چرت و پرتا ....🙄

ما فکر میکنیم شاید دوز اشعه رو بالا بردن که باعث شده سلولهای سالم مغز بابام هم از بین بره و حرکتش مختل بشه.....

اینو که به دکترش گفتیم قبول نکرد و گفت اصلاً 

خدا ازشون نگذره ....خیلی اذیتمون کردن.

طب سنتیم که همون اول بردیم و پرونده ش رو که دیدن گفتن اوضاعش وخیمه شما فقط میتونین یه کم مرگ رو به تعویق بندازین از طریق خام گیاه خواری 

یعنی کاهو و کلم و آجیل و میوه .....فقط همینا

بابام دو هفته رعایت کرد و دیگه نتونست

حالا فقط گیاهخواری میکنه یعنی گوشت و مرغ و ماهی و شیر و ماست و تخم مرغ و شیرینی و نون لواش و باگت و چیزهای صنعتی رو  .....نمیخوره 

ماههاست لب به گوشت و مرغ نزده 

بمیرم براش فقط گیاهی میخوره 😢

تازه با اینهمه مراعات کردن ، وضعش اینه 

اگه مراعات نمیکرد معلوم نیست چی میشد 😔

نه گلم ....فلجیش دیگه درست نمیشه.....دکترش همون اول گفت خوب نمیشه مساله اینجاست چرا فلج شده .....با ...

عزیزم زیاد باباتون اذیت نکنید بهش روحیه بدید تو جمعای شاد ببریدش انشالله که شفا بگیره تو این جور مواقع فقط میشه دعا کرد انشالله حال دل همه خانوادتون شاد بشه

عزیزم زیاد باباتون اذیت نکنید بهش روحیه بدید تو جمعای شاد ببریدش انشالله که شفا بگیره تو این جور موا ...

چی بگم .....

من خودم ازدواج کردم و خونه خودمم و یه خواهر و برادر مجرد دارم و مامانم که بیشتر کارای بابام رو اونا انجام میدن 

من مخالف رژیم گیاهخواریم .....چون به نظرم تا حالا تاثیر آنچنانی نداشته  و یه رنج مضاعفی رو به بابام تحمیل کرده ولی خواهر و برادرم میگن حتی اگه با این رژیم بابا یه روزم بیشتر زنده بمونه ارزش داره ....خلاصه اینکه هم نظر نیستیم و چون اونا بیشتر کنار بابام هستن قاعدتاً نظرشون به نظر من ارجحیت داره ....

خیلی دلم غصه داره .....کاش خدا صدای مارو بشنوه ....دیگه خسته شدم از اینهمه فلاکت و بدبختی ......بابام داره جلوی چشمامون آب میشه و کاری از دست ما برنمیاد 😭

ببخشید دوستم .....از دیروز حسابی اذیت شدی ......

ان شاءالله همیشه سالم باشی و با آرامش به زندگیت ادامه بدی ❤

پدرتونم روز به روز بهتر بشن و سایه شون همیشه بالاسرتون باشه ❤

2706