2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ١٠ابان پريود شدم و ١٠اذر موعدم بود روز يازدهم اذر بيبي زدم اون اوليه ك هاله داره و ١٢ اذر هم بيبي زدم اون دوميه اونم هاله داره اما ١٣اذر پريود شدم😕بنظرتون اين لانه گزينيه يا پريودي؟؟؟

براي دلم يه امن يجيب بخونيد لطفا🙏🏼
2728
من سه تا بی بی با مارکای مختلف بعد چند ساعت هاله انداختن اما از ۲ بار رفتم منفی بوده !

زود رفتی عزیزم چه خبر اینقدر زود میرید از میدید

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.
من ١٠ابان پريود شدم و ١٠اذر موعدم بود روز يازدهم اذر بيبي زدم اون اوليه ك هاله داره و ١٢ اذر هم بيبي ...

لانه گزینی خیلی شدتش کمه 

یه روز بیشتر طول نمیکشه 

در حد لک هست ن خونریزی

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
من ١٠ابان پريود شدم و ١٠اذر موعدم بود روز يازدهم اذر بيبي زدم اون اوليه ك هاله داره و ١٢ اذر هم بيبي ...

اگه لکه باشه لانه گزینینه ولی اگه شدیدتر باشه پریود احتمال هم داره باردهریه شیمیایی باشه

گرنگه دارمن آناست که من میدانم شیشه راهم بغل سنگ نگه میدارد.

من لک لانه گزینی رو دیدم موقعی ک خودمو خشک میکردم روی دستمال چندتا لک صورتی رنگ دیدم   و احتمال دادم ک دارم پری میشم نوار گذاشتم اما دیدم ن خبری نیس 

و حامله بودم 😍

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2706