1662
1605
عنوان

ای کاش...!

115 بازدید | 14 پست

ای کاش، ای کاش ها محال نبودند! 

می گفتیم ای کاش!

فردایش همان می شد! 

ای کاش!

شریک غمهایشان بودیم گفتند انشاءلله جبران خواهیم کرد!! وقت شادیهایشان که رسید گفتند جایتان خالی!!!

شایدم فردا بشه 😻

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
غصه نخور آرمان

چه کنیم! هر روز غصه ی این مردم من رو میکشه. ای کاش روانشناس نبودم! 

شریک غمهایشان بودیم گفتند انشاءلله جبران خواهیم کرد!! وقت شادیهایشان که رسید گفتند جایتان خالی!!!
1665
خوشبحالت 

چه خوش به حالی! 

ما با تمام غمهای مردم غصه می خوریم! 

دلمان شده غم و غم و غم! 

خودمان رو هم فراموش کردیم. 

چه خوش به حالی!  ما با تمام غمهای مردم غصه می خوریم!  دلمان شده غم و غم و غم!  خود ...

ک مفیدی برای بقیه ک میتونی بفهمی درد خودت چیه میتونی مشکل کشی رو حل کنی میتونی تشخیص بدی چی خوبه چی بد 

ک مفیدی برای بقیه ک میتونی بفهمی درد خودت چیه میتونی مشکل کشی رو حل کنی میتونی تشخیص بدی چی خوبه چی ...

گاهی دردها اصلا حل نمی شوند! 

گاهی هیچ چاره ای برای مشکلات نیست! 

همه چیز حل شدنی نیست...

ولی ما امید می بخشیم و انرژی مثبت می فرستیم چون منفی فکر کردن فقط غوز بالا غوزه! چیزی رو درست نمیکنه