2737
2734
عنوان

تازه زایمان کردم

708 بازدید | 25 پست

من تازه زایمان کردم. بچه اول و دومم هردوتاش دختره. از طرف خانواده شوهرم همش سرکوفت میشنوم. نگاه های تحقیرآمیز. خودم از وجودشون بی نهایت راضی هستم و شاکر خداوند ولی اینا رو شوهرمم تاثیر گذاشته. دلش پسر میخواد. میگه باید این که یکسالش شد بریم پیش دکتر و کاری کنه که دوقلو پسر بشه.😔😔😔😔😔حالا از شما راهنمایی میخوام. چیکار کنم که بعدی حتما حتما پسر بشه. وای اگه بعدی هم دختر بشه دیگه نابودم میکنن😞😞😞😞

تورو خدا هرکی امضامو میخونه یه صلوات برای بهتر شدن زندگیم بفرسته.ممنونم ازتون.
ریسک نکن اگه میخوای حتما پسر بشه ای وی اف کن

هزینه آی وی اف بالاست. تو توانم نیست متاسفانه😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چ بیکاری بیا خودتو نابود کن واسه حرفای فامیل شوهر.با همون ۲ تا دختر دسته گلت زندگی کن شادو خوشبخت.میدونی بارداری چقد برات ضرر داره.پوکی استخوان کمر درد بهم ریختن هورمونای بدن ضعف ترک های پوست ....وکلی چیزای دیگه

2738
چیزی جز آی وی اف صد در صد نیست. برا شوهرت توضیح بده. بقبه روشها صد در صد نیست

کاش میشد. هزینش خیییلی بالاست😔😔😔

هزینه آی وی اف بالاست. تو توانم نیست متاسفانه😔😔😔😔

ببخشید ولی یا خرج کنه بری ای وی اف یا هم اینکه نگه هی پسر میخام پسر میخام مگه دست تویه؟؟ 

چون هیچ روش دیگه ای قطعی نیست

چ بیکاری بیا خودتو نابود کن واسه حرفای فامیل شوهر.با همون ۲ تا دختر دسته گلت زندگی کن شادو خوشبخت.می ...

سر همین دختر دومم تو بارداری خیلی اذیت شدم. داغون شدم. هنوزم جون نگرفتم. ولی سر کردن با این قوم و قبیله گفتنش راحته. مادرشوهرم که از روز اول که دخترم بدنیا اومد تو بیمارستان زنگ زده میگه بعد این زود بزار یه پسر گیرت بیاد.😔

عزیزم عین منی من 4ماهه زایمان کردم امادیگه برام مهم نیس بقیه چی میگن تازه تصمیم دارم فقط همین دوتارو ...

حدود ۲۰ روزه😔

منم تازه زایمان کردم و دوتا دختر دارم و خداروشاکرم دوتا دسته گل بهم داده.تاچندین سال اصلا به بچه فکرنمیکنم.خانواده شوهرمنم منتظرپسر بودن ولی خب خواست خدانبود

خدایا شکرت 😊درهمه حال و هر لحظه شکرت
2706