2737
2734

شما چیکار میکنین..من هی به هردوشون میگه عیسی به دین خود موسی به دین خود ولی یکی از طرفین میگه نه ه ه ه و فلان...دارن از هم دلخور میشن😦

به هر دو جدا گونه میگم  ک با این کار دارین منو اذیت میکنید و بی حرمتی پیش میارین .به خاطر تو شاید کوتاه بیان.و هرطور میتونی بحثو عوض کن

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

صد در صد مذهبیه به غیر مذهبیه گیر می ده

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
2738

واسه من پیش اومده. از همسرم تو خلوت خودمون خواستم این بحثارو دیگه پیش نکشه یا اگه پیش اومد اون نظری نده. بهش گفتم ک من واقعا اعصابم خورد میشه بحث میکنید. الان خیلی بهتر شده

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘

عزیزم میفهمم چی میکشی، یه مدت پدرو شوهرم این طور بودن، منم تک بچه بودم و خودم مدیریت کردم، اجازه ندادم شوهرم بیاد خونه ی مادرم اینا فقط در حد سلام و احوالپرسی و خدافظ و بعدش به پدرم با رفتارم نشون دادم که از این کارش ناراحتم ولی به شوهرم صریح میگفتم کار بدی میکنی

خلاصه بعد از ۱ ماه کلا درست شد

هروقت بحث سر این مسایل میشه هیچ کدوم هیچی نمیگن و فقط سکوت😎تو میتونی