2703
2553

هیچوقت نتونستم حرفمو خواستمو ناراحتیمو با ارامش بگم همیشه غر زدم قهر کردددم همممیشه

تروخدا بگید چجوری درست شم

دست خودم نیست واقعا وقتی کاری میکنه ک از اون کار متنفر بودم نمیتونم باید غر بزنم انقد میزنم ک هی سرد میشیم از هم

وای من اوایل اینطوری بودم یه بار بهم گفت زنیکه غرغر کنه از چشم شوهرش میوفته فقط یه بار و من دیگه غر غر نکردم 🥴😂

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ببین شخصیت ها باهم فرق دارن

مثلا من هیچ وخ حال ندارم سر یچیزی دعوا بپا کنم

شوهرمم کار اشتباه کرده باشه خودش فهمیده اشتباهه ک من بش نمیگم

اگه هم نفهمه کارش اشتباه بوده اگه خیلی بد باشه تذکر، کم بد باشه هم دلم نمیاد چیزی بش بگم

در همین حد😂

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

اخه خداوکیلی اقایونم خیلی چیزا رو رعایت نمیکنن بعد توقع دارن خانوما هم هیچی نگن غر نزنن😎

میتونی دوستانه و خودمونی بهش بگی که لحن غر زدن نداشته باشه

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️