2733
2734
عنوان

پخش کردن عکس عروسیم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1090 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وااای دیگه گذشت اون وقتا که پخش شدن عکس عروسی تابو بود،،،الان اینقدر عکس و فیلم هست که اصلا نمیشه فه ...

نه واقعا بد میشه خب اگه پخش شه...خب بالاخره فامیلاش عکسشو با بالاتنه باز لباس ببینن واقعا بد میشه...البته بستگی به خانواده داره بعضی خانواده ها سنتی ان بعضی خانواده ها سبک زندگی اروپایی دارن

گروه تلگرام 

تا حالا پاکش کرده مطمنی هنوز دارتش

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

عزیزم وسط عروسی پدرتون اونجا بودن ؟ یعنی عروسی مختلط بود ؟ اگر آره پس چرا انقد نگرانی 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
2738

صلوات بفرستیم پاک میشه ؟

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
نه واقعا بد میشه خب اگه پخش شه...خب بالاخره فامیلاش عکسشو با بالاتنه باز لباس ببینن واقعا بد میشه... ...

بله ما سنتی هستیم 

جلو چشم خودم و همسرم یکبار اون عکسارو از طریق وصل کردن ب تلویزیون ب نمایش گزاشت جلو نامحرم 

از اون روز ک گزشت زنگ زدم گفتم عکسمک  پاک کن گفت باشه ولی دیگه نمیدونم کرده یا نه 

وای عزیزم من میرم ارایشگاه از موهام عکس میگیرن میذارن تو پیجشون...یعنی عکس شما چقدر میتونه پخش شه ک از ی پیج لینستا بیشتر باشه...چ دغدغه هایی برا خودتون درست میکنید

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
نه واقعا بد میشه خب اگه پخش شه...خب بالاخره فامیلاش عکسشو با بالاتنه باز لباس ببینن واقعا بد میشه... ...

والا خانواده مام سنتی هستن،منم عروسیم جوگیر بودم با همههههه عکس انداختم هرکس می‌گفت بگیرم لبخند میزدم،اما الان نمی‌دونم چرا اصلا نگران نیستم میگم اینهمه عروس خوشگل تو اینستا،کی میاد عکس عروسی ده سال پیشو نگاه کنه بااون آرایش اونموقع

بگو الهی امین
2706