1662
1605
عنوان

پخش کردن عکس عروسیم😣

859 بازدید | 50 پست

سلام دوستان

چند سال از عروسیم میگزره و اون شب با لباس لختی و ارایش و ....از اقوام درجه یک خودم ب زور گفت میخوام ازتون عکس بگیرم با این که اولش گفتم نه بهش برخورد و قیافشو عین ان کرده بود و بابامم یهو پرید وسط گفت عیب نداره بگیر و گرفت....

عکسم تو فلششه 

نگرانم خیلی ...اگه بمیره اون فلش دست کی می افته و چی میشه ?

گاهی صلوات میفرسام ب نیت این که پاک بشن

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

الکی نگرانی...نگران نباش ولی اصلا ینی چی عکس تو تو فلش یه ادم غریبه باشه نباید اجازه میدادی

ایشالا اون اتفاق خوبِ میوفته برام...این بار همه چی فرق میکنه...اگه خدا بخواد اتفاق میوفته من مطمئنم❤           حقیقت نه به رنگ است ُ نه بو،نه به های است ُ نه هو،نه به این است ُ نه او،نه به جام است ُ نه سبو،گر به این نقطه رسیدی؛به تو سربسته و در پرده بگویم تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را آنچه گفتند و سرودند.......تو آنی، خود تو جانِ جهانی، گر نهانی و عیانی، تو همانی که همه عمر به دنبال خودت نعره زنانی، تو ندانی که خود آن نقطه‌ی عشقی، همه اسرار نهانی⛓❤
1522

به خاطر یه عکس فکر کردن اون بنده خدا رو میکنی؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1665
بهش بگو لطفا پاکش کنید

بعضیا اینقدر زبون نفهمن میگن باشه ولی پاک نمیکنن عینهو دوست من😒

ایشالا اون اتفاق خوبِ میوفته برام...این بار همه چی فرق میکنه...اگه خدا بخواد اتفاق میوفته من مطمئنم❤           حقیقت نه به رنگ است ُ نه بو،نه به های است ُ نه هو،نه به این است ُ نه او،نه به جام است ُ نه سبو،گر به این نقطه رسیدی؛به تو سربسته و در پرده بگویم تا کسی نشنود این راز گهر بار جهان را آنچه گفتند و سرودند.......تو آنی، خود تو جانِ جهانی، گر نهانی و عیانی، تو همانی که همه عمر به دنبال خودت نعره زنانی، تو ندانی که خود آن نقطه‌ی عشقی، همه اسرار نهانی⛓❤
1645