2726

شاید یکم ارزونتر بشه بعد دوباره گرون توی کانالی تحلیل آبشده تلگرام عضو شو

پسوریازیس مشکل پوستی نیست! یه مشکل خونی هست سودای خون عاملش هست(به راحتی درمان میشه)سوالی در رابطه با پسوریازیس داشتید بپرسید :)

تا قبل انتخابات ارزونه بعد ۲ اسفند...

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم بخر چون دیگه پایین نمیاد با قیمت بنزین همه چیز میره بالا تا پایین

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
2728

معمولا اینجور مواقع یکم ریزش داره نظر من اینکه یکم بصبر

پسوریازیس مشکل پوستی نیست! یه مشکل خونی هست سودای خون عاملش هست(به راحتی درمان میشه)سوالی در رابطه با پسوریازیس داشتید بپرسید :)

کلا من خوندم قیمت جهانیش هم رفته بالا ولی گفت احتمالا تواین ماه دسامبر بیاد پایین

چی نوشته بود اون تو؟

کلا من خوندم قیمت جهانیش هم رفته بالا ولی گفت احتمالا تواین ماه دسامبر بیاد پایین چی نوشته بود اون ...

پول ندادم ادمین انداختم بیرون یه ماه پیش عضو بودم 

یعنی بالا میره

نمیدونم ولی تا قبل انتخابات معمولا همه چی خوبه و قبل ۲۲ بهمن‌بعدش دوباره که خرشون از پل گدشت معلوم نیست چه خوابی برامون ببینن

مردم هم که همش پشت شون هستن حصور پررنگ

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

من دو تومن دارم میخوام تکپوشمو عوض کنم شکسته.نمیدونم زورم میاد خیلی گرونه.چیزی نزدیک به گرمی ۵۰۰ تومن میشه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
واقعا موندم چیکار کنم بخرم نخرم میترسم بالاتر بره با این5تومن دیگه نتونم چیزی بخرم

نگاه بزاروخیالتو راحت کنم هیچی معلوم نیس

2706