2737
2734

رب انار بخور برا پوست عالیه 

البته من نمیخورم😅

پسوریازیس مشکل پوستی نیست! یه مشکل خونی هست سودای خون عاملش هست(به راحتی درمان میشه)سوالی در رابطه با پسوریازیس داشتید بپرسید :)

۲۶سالگی وقت خرابیه پوست نیست گلم‌ .۳۰به بعد کم کم مشکلات پوستی شروع میشه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر پوست برو حتما ارایشم نکن زیادبیشتر از ضدافتاب استفاده کن یا ارایش میکنی میای خونه نزاربمونه چند ...

وای من خوببود پوستم انقد مث دیوونه ها پنکک زدددددم تاتیره شد...

هیچ کار،قسم میخورم تو طول سال شاید ۱۵بار ارایش کنم اونم ایام عید فقط

اما پوستم داغون پره لک و جوش و افتضاااااح

البته قبلا خیلی عالی بودم چشم خوردم واقعا😂😂😂

تو تاابد بغض میان خنده های منی شک نکن...
2738
عزیزم خیلیییی کارا باید انجام بدی حتما باید لوسیونهای مختلف بزنی اب خیلییی زیاد بخوری میوه سبزیجات ک ...

مثلا بلد نیستم ابرسان خوب قیمت مناسب بخرم وبچمم کوچیه نمیتونم برم بخودم برسم داغون شدم

تغذیه خیلی مهمه برای رطوبت رسانی آلوئه ورا و صابون شتر مرغ خوبه البته برای صابون فقط ارگانیک بگیر از جهت رطوبت هم صبحا به جای شکر سفید شکر قهوه ای ارگانیک استفاده کن خودم تاثیرش رو دیدم روز بعد صورتم رطوبت فوق العاده داره صورتم مختلطه یه جاش خشکه یه جاش چربه ، اما بیشترین تاثیری ک گرفتم تغذیه بوده تا مواد شیمیایی

تغذیه خیلی مهمه برای رطوبت رسانی آلوئه ورا و صابون شتر مرغ خوبه البته برای صابون فقط ارگانیک بگیر از ...

👏👏منم با تغذیه بهتر پوستم بهتر شد.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
تغذیه خیلی مهمه برای رطوبت رسانی آلوئه ورا و صابون شتر مرغ خوبه البته برای صابون فقط ارگانیک بگیر از ...

نم مختلطم بالاش سفید دور دهن کبودوخشک بینیم چرررررب بعد برای خرید صابون اصلا بلد نیستم همش چیزای گرون واشغال میخرم ک ضررش بیشتره...

2706