2703
2553
عنوان

اولین گوشی موبایلی که داشتید....

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 95 پست

دومین گوشیم کوربی بود یادش بخیر

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر با sms خوشحال میشدیم یه دونه جک چ حالی میداد ذخیره میکردیم برا ۲۰ نفر میفرستادیم

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2456
نوکیا n90 گوشی دومم بود حس میکردم تو فضا هستم😂 من عاشق وسایل الکترونیکی هستم هنوزم همین طورم ...

mp3player  و سی دی من و فلش رو بودس بود اون وقتا یادمه دوست پسر دوستم یه سی دی اهنگ رایت کرده بود واسش اینم گوش میداد میرفت فضا

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی
وای من انقد معتاد نت و گوشیم شوهرم برعکس همیشه غر میزنه زیاد گوشی دستته

منم قبلا اینجوری بودم الان بهتر شدم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
چقدر با sms خوشحال میشدیم یه دونه جک چ حالی میداد ذخیره میکردیم برا ۲۰ نفر میفرستادیم

تک زنگ اخره خل بازی بود دوستم به کل مخاطباش تک زنگ میزد ما هم برمیگشتیم جواب تکشو میدادیم

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی
2714
منم قبلا اینجوری بودم الان بهتر شدم

چجوری بهتر شدی من مخصوصا اخر شبا که شوهرم خوابه تا گوشیم خودش خاموش نشه تو نتم😑😑

سونی کشویی به رنگ کالباسی بسیار لاکچری😍🤣😂

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
تک زنگ اخره خل بازی بود دوستم به کل مخاطباش تک زنگ میزد ما هم برمیگشتیم جواب تکشو میدادیم

آره😁😁😁😁ما وقت سحر تو ماه رمضان تک میزدیم بهم،دیونه بودیم اصلا

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...

ایرانسل یه طرح قرمز گذاشته بود بچه ها زنگ میزدن از این اتاق به اون اتاق صحبت میکردن 

۱۱۰۰😯اونم مامانم اجازه نمیداد بخرم شوهرم ک دوستم بود خرید ب مامانم گفتم دوستم میخواد بفروشه ۱۰ هزارتومن من بخرم با کلی التماس اجازه داد🤦‍♀️ولی یسره اس بازی میکردم حال میداد😂

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2706