2737
2734
عنوان

اولین گوشی موبایلی که داشتید....

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 95 پست
با مادون قرمز عکس ارسال میکردیم  ولی زندگی اون موقع بیشتر جذاب بود واقعا

آره یادمه..البته موقع من خریدم بلوتوث بود فک کنم..زندگیا بهتر بود قبول دارم آرامشا بیشتر بود..

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سامسونگ طلایی مدلطو یادم نیست فقط درش بازو بسته میشد یک حالی میکردم باااش

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2731

گوشی دومم نوکیا ۶۳۰۰ بود از یه پسره مثلا خوشم‌میومد تو دانشگاه اون داشت منم رفتم گوشیمو باش ست کردم هیچ ارتباطی هم نداشتیم‌نمیدونم فازم چی بود بعد اون گوشی مونده بود تو زیرسفره از طبقه چهارم تکوندم افتاد کوچه شکست😏😏

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی
2738
آره یادمه..البته موقع من خریدم بلوتوث بود فک کنم..زندگیا بهتر بود قبول دارم آرامشا بیشتر بود..

اره ب خدا 

این چند وقته ک نت قطع بود تازه خودمو داشتم پیدا میکردم و تو فراقتم یا استراحت یا کارای موردعلاقه قدیمیها میکردم

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

وای یه دختره بود از این پن تکا داشت هی پز میداد من کارت تلفن نمبخرم من که موبی دارم اه اه

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی                     که هنوز من نبودم که تودر دلم نشستی

تبلت دمو😟 انقد جنسش گند بود میترسیدم بش دست بزنم بسوزه😐یه 5 ماهی بود بعد شب خوابیدم صب بلند شدم دیدم تبلته رفته تو کما😐😐 دیگ درست نشد😐

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 
یادش بخیر می رفتیم تو پارک همه بولوتوثشوت روشن بود شماره میدادن پسرا۱😀

یه بار تو سلف دانشگاه بلوتوث روشن کردیم چه اسمای چندشی که رو بلوتوثا نبود

اره ب خدا  این چند وقته ک نت قطع بود تازه خودمو داشتم پیدا میکردم و تو فراقتم یا استراحت یا کا ...

با نبودش مخالفم ولی وقتی هم هست بیشتر باعث میشه همش آدم الکی وقت بگذرونه..اگه بگم دلم میخواد حداقل 50 سال پیش زندگی میکردم بهم نمیخندی؟؟

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
با نبودش مخالفم ولی وقتی هم هست بیشتر باعث میشه همش آدم الکی وقت بگذرونه..اگه بگم دلم میخواد حداقل 5 ...

وای من انقد معتاد نت و گوشیم شوهرم برعکس همیشه غر میزنه زیاد گوشی دستته

2706