1542
1480
عنوان

اولین گوشی موبایلی که داشتید....

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 95 پست

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

نوکیا n90 گوشی دومم بود حس میکردم تو فضا هستم😂 من عاشق وسایل الکترونیکی هستم هنوزم همین طورم ...

mp3player  و سی دی من و فلش رو بودس بود اون وقتا یادمه دوست پسر دوستم یه سی دی اهنگ رایت کرده بود واسش اینم گوش میداد میرفت فضا

هعععیییی خدااااا
1546
وای من انقد معتاد نت و گوشیم شوهرم برعکس همیشه غر میزنه زیاد گوشی دستته

منم قبلا اینجوری بودم الان بهتر شدم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکرم تموم شد و من تازه رسیدم به مرحله درخواست طلاق😍ان شاالله بقیه اش هم خیلی زود تموم میشه و من میام تاپیک میزنم که هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪💪
چقدر با sms خوشحال میشدیم یه دونه جک چ حالی میداد ذخیره میکردیم برا ۲۰ نفر میفرستادیم

تک زنگ اخره خل بازی بود دوستم به کل مخاطباش تک زنگ میزد ما هم برمیگشتیم جواب تکشو میدادیم

هعععیییی خدااااا

سونی کشویی به رنگ کالباسی بسیار لاکچری😍🤣😂

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
1432

LG لمسی ،طلایی بود 

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  
تک زنگ اخره خل بازی بود دوستم به کل مخاطباش تک زنگ میزد ما هم برمیگشتیم جواب تکشو میدادیم

آره😁😁😁😁ما وقت سحر تو ماه رمضان تک میزدیم بهم،دیونه بودیم اصلا

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...

۱۱۰۰😯اونم مامانم اجازه نمیداد بخرم شوهرم ک دوستم بود خرید ب مامانم گفتم دوستم میخواد بفروشه ۱۰ هزارتومن من بخرم با کلی التماس اجازه داد🤦‍♀️ولی یسره اس بازی میکردم حال میداد😂

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
1601
چجوری بهتر شدی من مخصوصا اخر شبا که شوهرم خوابه تا گوشیم خودش خاموش نشه تو نتم😑😑

سرگرم پسرم میشم بیرون میرم کار خونه تلوزیون ...این چیزا

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکرم تموم شد و من تازه رسیدم به مرحله درخواست طلاق😍ان شاالله بقیه اش هم خیلی زود تموم میشه و من میام تاپیک میزنم که هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪💪
بچه هااین گوشی من بود

گوشي مامان منم بود😍

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........

نوکیا...دوستم مینداخت گردنش...من برا گوشیم.کاور پلاستیکی خریدم.صدای زنگ اسمسش خخخخ...اهنگ بیدارباشش...زنگش...ماربازیش....عکسای سیاهسفیدش که به دوستام میفرستادم....خاطره های قشنگی دارم از گوشیم

۱۱۰۰😯اونم مامانم اجازه نمیداد بخرم شوهرم ک دوستم بود خرید ب مامانم گفتم دوستم میخواد بفروشه ۱۰ هزار ...

ای خدا😂😂😂😂😵

از ذهن تا دهن فقط یک نقطه فاصله است..... تا ذهنت رو باز نکردی دهنت رو باز نکن...
ایرانسل یه طرح قرمز گذاشته بود بچه ها زنگ میزدن از این اتاق به اون اتاق صحبت میکردن 

یه کنفرانسم بود سه چار نفر میومدیم رو خط....شبا دوازده به بعدم مجانی بود.بیدار میموندم اولویت بندی که اول بهکی بزنگم

1578