2410
2553
عنوان

بچه هایه طلاق

447 بازدید | 43 پست

یه پیجی دیدم که مربوط به بچه هایه طلاق بود کامنتا رو خوندم اشکم در. اومد تصمیم جدی برایه جدایی داشتم اما حالا با خوندن این متنها نمیخوام بچم اینطوری بشه میخوام به خاطر. بچم به یه زندگی جهنمی ادامه بدم میخوام تویه یک جهنم ارامش خودم رو حفظ کنم نمیدونم چه جوری امیدوارم خدا کمکم کنه تحمل یه مرد. زبون نفهم خیلی سخته 

اگه مشکلات لاینحل نداری تا جایی که ممکنه جدا نشو

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مطمين باش اون مادر هاي ك مجبور ب جدايي شدن راهي جز اين نداشتن حتي در حد تحمل

نميدونم چرا ولي هروقت دعاي ميخونم يا زيارت ميرم در حق اين بچه ها دعا ميكنم

مادرم چند روز پيش گفت دختر فلاني ك كوچيك بود با مادرش رف و جدا شدن دكتر شده و درس ميخونه هزار بار كفتم الهي شكر 

اين ارزو قشنگ براي همه بچه هاي طلاق دارم انقدي شاد و خوشبخت باشن ك گذشته فراموش شه

اگه مشکلات لاینحل نداری تا جایی که ممکنه جدا نشو

امروز میخواستم به خاطر حرفاش خودم رو از ماشین پرت کنم بیرون  حس عجیبی دترم انگار. با یک مرده دارم زندگی میکنم 

2714
امروز میخواستم به خاطر حرفاش خودم رو از ماشین پرت کنم بیرون  حس عجیبی دترم انگار. با یک مرده دا ...

هیچ وقت اینکارو نکن..بچه ات گناه داره سعی کن بسازی زندگی رو..هرچند سخت و غیر قابل تحمل باشه تاجایی که ممککه جا نزن

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

عزیزم من تو این زندگی جهنمی زندگی کردم مادرم به خاطر بچه هاش و حفظ آبرو زندگی کرد ولی زندگی که هیچ آرامشی توش نداشتیم همش دعوا کتک کاری بود. الان هم مامانم پشیمونه هم ما بهش میگیم چرا جدا نشدی

بعضی موقها طلاق بهترین راهه

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2706