1542
1541
عنوان

بچه هایه طلاق

423 بازدید | 43 پست

یه پیجی دیدم که مربوط به بچه هایه طلاق بود کامنتا رو خوندم اشکم در. اومد تصمیم جدی برایه جدایی داشتم اما حالا با خوندن این متنها نمیخوام بچم اینطوری بشه میخوام به خاطر. بچم به یه زندگی جهنمی ادامه بدم میخوام تویه یک جهنم ارامش خودم رو حفظ کنم نمیدونم چه جوری امیدوارم خدا کمکم کنه تحمل یه مرد. زبون نفهم خیلی سخته 

اگه مشکلات لاینحل نداری تا جایی که ممکنه جدا نشو

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکرم تموم شد و من تازه رسیدم به مرحله درخواست طلاق😍ان شاالله بقیه اش هم خیلی زود تموم میشه و من میام تاپیک میزنم که هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪💪

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

مطمين باش اون مادر هاي ك مجبور ب جدايي شدن راهي جز اين نداشتن حتي در حد تحمل

نميدونم چرا ولي هروقت دعاي ميخونم يا زيارت ميرم در حق اين بچه ها دعا ميكنم

مادرم چند روز پيش گفت دختر فلاني ك كوچيك بود با مادرش رف و جدا شدن دكتر شده و درس ميخونه هزار بار كفتم الهي شكر 

اين ارزو قشنگ براي همه بچه هاي طلاق دارم انقدي شاد و خوشبخت باشن ك گذشته فراموش شه

اگه مشکلات لاینحل نداری تا جایی که ممکنه جدا نشو

امروز میخواستم به خاطر حرفاش خودم رو از ماشین پرت کنم بیرون  حس عجیبی دترم انگار. با یک مرده دارم زندگی میکنم 

1432
امروز میخواستم به خاطر حرفاش خودم رو از ماشین پرت کنم بیرون  حس عجیبی دترم انگار. با یک مرده دا ...

هیچ وقت اینکارو نکن..بچه ات گناه داره سعی کن بسازی زندگی رو..هرچند سخت و غیر قابل تحمل باشه تاجایی که ممککه جا نزن

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکرم تموم شد و من تازه رسیدم به مرحله درخواست طلاق😍ان شاالله بقیه اش هم خیلی زود تموم میشه و من میام تاپیک میزنم که هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪💪

عزیزم من تو این زندگی جهنمی زندگی کردم مادرم به خاطر بچه هاش و حفظ آبرو زندگی کرد ولی زندگی که هیچ آرامشی توش نداشتیم همش دعوا کتک کاری بود. الان هم مامانم پشیمونه هم ما بهش میگیم چرا جدا نشدی

بعضی موقها طلاق بهترین راهه

متولد ۱۳۸۱ نیستم دهه شصتیم
1601
عزیزم من تو این زندگی جهنمی زندگی کردم مادرم به خاطر بچه هاش و حفظ آبرو زندگی کرد ولی زندگی که هیچ آ ...

مث ما الان جدا شدن هم خوبه هم بد جدا جدا داریم اب میشیم من ک دیگه وقتی گوشیم زنگ میخورم دوسدارم بکوبمش ب دیوار مامانم مجبوره کار کنه ک خرجی دراره بایام رفته ی شهر دیگه هرروز زنگ میزنه روانیم میکنه میگم کاش جدا نمیشدن مامانم تا کی مستونه کارکنه

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
وااااااااااااااااااااي منم       هووووووورا منو يادتهههههه    

اره واست تاپیک هم زدم ک کسی ازت خبر داره یا نه 😢

همش اسمتو سرچ میکردم ببینم خبری نیس 😭

خوشحال شدم دیدمت واقعا 😍

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  
1578