2733
2734
عنوان

امروز یه چیزی شنیدم دلم خون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 22 پست
خدا مسبب این همه بدبختی رو لعنت کنه

ان شاءالله

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که پیش یه غریبه اینارو به زبون میاره نشون میده که میخواست بهش ترحم کنین و پولی چیزی بهش بدین آد ...

نمی دونم ولی از حرفاش می شد بفهمی خیلی بدبخته

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 

وای منم یکی دو بار تمیزکار اوردم از زندگی سیر شدم چون شهرستان هم هستم از روستا یا متاطق دور افتاده میان. به حدی فقیر بودن ک دلم کباب میشد. برای یکیش ک دو روز پشت هم اومد هر دفعه غذا و نوشابه بردم نخورد وبرد خونشون. هشت ساعتم مداوم کار کرد

2728
انوقت من كسي رو ميشناسم وسايل خونش ميليون ها پولشه سود پول تو بانكش ماهي خدا. تومنه كلي درامد داره و ...

منم خودم یکی را می شناسم 100 ملیون وام گرفته از کمیته وضعش هم خوبه

واقعاچرابایدسه تابچه بیاره واینطورتوبدبختی بزرگ کنه چرا

خب حالا دیگه آورده نمی تونه که بکشدشون

بنده خدا مستاجر بود می گفت اگه پیرزنی باشه حتی حاضرم پوشکش کنم ولی یه جایی بده زندگی کنم نخوام اجاره بدم

2738