2410
2553
عنوان

امروز یه چیزی شنیدم دلم خون شد

568 بازدید | 22 پست

یه تمیز کار آورده بودیم برای پدر شوهرم خانمی حدودا چهل ساله منم اونجا بودم تو حرفهاش گفت سه تا بچه داره و برای تامین زندگی مجبور به کار کردن توی خونه های مردمه وقتی می خواست بره با شرمندگی گفت اگه لباس یا چیزای دست دوم دارین برام بذارین گفتم باشه رفت دم در مقداری بازیافت دم در گذاشته بود گفت می تونم من اینا را ببرم گفتم برا چی می خوای ؟ گفت می خوام بفروشمش برا بچه هام نون بخرم گفتم خوب پول که داری گفت اینقدر بدهی دارم که باید پولا را بدم برای بدهی هام 

اینقدر دلم براش سوخت و فهمیدم چه خانواده هایی دور و برمون با این شرایط سخت دارن زندگی می کنند 

گفنم اینجا مطرح کنم برای همه ی این خانواده ها دعا کنیم شاید دعای کسی برآورده شد

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 

بدترشم هست

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

داغونم دلم می خواست می تونستم یه کمکی بکنم

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 
2714

خدایا فرج  امام زمان برسون

اللهم صلی علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

این که پیش یه غریبه اینارو به زبون میاره نشون میده که میخواست بهش ترحم کنین و پولی چیزی بهش بدین

آدم آبرو دار هیچوقت این چیزارو حتی پیش نزدیکانش نمیگه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

انوقت من كسي رو ميشناسم وسايل خونش ميليون ها پولشه سود پول تو بانكش ماهي خدا. تومنه كلي درامد داره وضعش عاليه بعد كميته إمداد داره حقوق بهش ميده سالي دو سه بار هم الكي ميره يه وام بلاعوض از كميته ميگيره خرج دختراش ميكنه

2706