1600
1480
عنوان

امروز یه چیزی شنیدم دلم خون شد

534 بازدید | 22 پست

یه تمیز کار آورده بودیم برای پدر شوهرم خانمی حدودا چهل ساله منم اونجا بودم تو حرفهاش گفت سه تا بچه داره و برای تامین زندگی مجبور به کار کردن توی خونه های مردمه وقتی می خواست بره با شرمندگی گفت اگه لباس یا چیزای دست دوم دارین برام بذارین گفتم باشه رفت دم در مقداری بازیافت دم در گذاشته بود گفت می تونم من اینا را ببرم گفتم برا چی می خوای ؟ گفت می خوام بفروشمش برا بچه هام نون بخرم گفتم خوب پول که داری گفت اینقدر بدهی دارم که باید پولا را بدم برای بدهی هام 

اینقدر دلم براش سوخت و فهمیدم چه خانواده هایی دور و برمون با این شرایط سخت دارن زندگی می کنند 

گفنم اینجا مطرح کنم برای همه ی این خانواده ها دعا کنیم شاید دعای کسی برآورده شد

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

خدا مسبب این همه بدبختی رو لعنت کنه

یک اندیشه زیبا و مثبت،بهشت را در زندگی می سازد...و یک اندیشه منفی و یاس آور،جهنمی را در دنیای انسان‌خلق میکند....زندگی تو همان میشود ک بیشتر اوقات می اندیشی!!!
1546

داغونم دلم می خواست می تونستم یه کمکی بکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                 من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود تیکر تولد فرزند از دست رفته ام هست دومین بچه ام بود که از دست دادم😢😢😢😢 
1432

این که پیش یه غریبه اینارو به زبون میاره نشون میده که میخواست بهش ترحم کنین و پولی چیزی بهش بدین

آدم آبرو دار هیچوقت این چیزارو حتی پیش نزدیکانش نمیگه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

انوقت من كسي رو ميشناسم وسايل خونش ميليون ها پولشه سود پول تو بانكش ماهي خدا. تومنه كلي درامد داره وضعش عاليه بعد كميته إمداد داره حقوق بهش ميده سالي دو سه بار هم الكي ميره يه وام بلاعوض از كميته ميگيره خرج دختراش ميكنه

1601
خدا مسبب این همه بدبختی رو لعنت کنه

ان شاءالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این که پیش یه غریبه اینارو به زبون میاره نشون میده که میخواست بهش ترحم کنین و پولی چیزی بهش بدین آد ...

نمی دونم ولی از حرفاش می شد بفهمی خیلی بدبخته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای منم یکی دو بار تمیزکار اوردم از زندگی سیر شدم چون شهرستان هم هستم از روستا یا متاطق دور افتاده میان. به حدی فقیر بودن ک دلم کباب میشد. برای یکیش ک دو روز پشت هم اومد هر دفعه غذا و نوشابه بردم نخورد وبرد خونشون. هشت ساعتم مداوم کار کرد

انوقت من كسي رو ميشناسم وسايل خونش ميليون ها پولشه سود پول تو بانكش ماهي خدا. تومنه كلي درامد داره و ...

منم خودم یکی را می شناسم 100 ملیون وام گرفته از کمیته وضعش هم خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1578