2726

من چنتا تایپیک رو خوندم دیدم خیلیا نوشتن هزینه آی وی اف براشون مثلا ۱۰ تومن یا ۱۵ تومن یا بیشتر در اومده 

اومدم اینجا بگم مرکز ناباروری بوعلی در یزد یه مرکز دولتی و بسیار معتبره که زیر نظر دکتر افلاطونیان و چند پزشک مجرب دیگه اداره میشه 

من خودم پارسال با دارو نزدیک دو تومن هزینم شد 

چند روز پیش انتقال جنین فریز داشتم که هزینه ۶۰۰ تومن شد 

گفتم تایپیک بزنم اینو بگم که اگه مشکل مالی دارید هنوز روزنه ای هست نا امید نباشید خیلی هم خوش برخوردن 

اولین آی وی اف موفق در ایران در این مرکز انجام شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
راستش سرم سوت کشید وقتی دیدم بنده خداها این همه هزینه کردن  راستی برامم دعا کنید شنبه آزمایش د ...

من با دارو برا ای یو ای بیشتر از سه تومن هزینه کزدم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

تو مراحل ناباروری بیشتر هزینه دارو و امپولها گرون در میاد دوست منم ۱۶میلیون هزینه کرد میگفت داروها و امپوهاش خیلی گرونند.ممنون از اطلاع رسانیتون عزیزم انشالله به زودی دامنتون سبز شه💞💞💞

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
راستش سرم سوت کشید وقتی دیدم بنده خداها این همه هزینه کردن  راستی برامم دعا کنید شنبه آزمایش د ...

انشااله ک ب حق امام زمان ک تولد پدرشون بود تلاشت بی نتیجه نمونه عزیزم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
تو مراحل ناباروری بیشتر هزینه دارو و امپولها گرون در میاد دوست منم ۱۶میلیون هزینه کرد میگفت داروها و ...

داروها گرونن ولی نه در این حد 

کلا هزینه داروها اگه خیلی بشه میشه دو تومن نه بیشتر

پارسال انتقال جنین دادم خارج رحمی شد  امسال دوباره انتقال دادم امروز روز ۱۲ بود

منم فاطمیه همدان میرم، مرکز خوبیه، طرح تخفیفی داره، من برای انتقال 170 دادم یعنی 770 میشد 600 تخفیف داشت، دیگه با داروهای بعدش نزدیک سیصد شد

در سال دوبار انتقال تخفیف داره پانکچرو فکر کنم سالی یه بار

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
منم فاطمیه همدان میرم، مرکز خوبیه، طرح تخفیفی داره، من برای انتقال 170 دادم یعنی 770 میشد 600 تخفیف ...

فکر کنم خیلیا از این مراکز خبر ندارن بیچاره ها این همه هزینه میکنن

این مرکز که معرفی کردم واسه بسیجی ها رایگانه کلا

تو مراحل ناباروری بیشتر هزینه دارو و امپولها گرون در میاد دوست منم ۱۶میلیون هزینه کرد میگفت داروها و ...

بستگی داره عزیزم برای من داروهای قبل از پانکچرم نهایت 500-600 شد انتقالمم 120 اینا

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2706