2737
2734

من خودم خاطره ى خاصى ندارم اما حس كردم جاش خاليه اين تاپيك

🌺🌺🌺🌺عضو گروه چالش کاهش وزن  وزن اولیه82  هدف اول ۸۰ ۵۸

یه چایی رو سرش اب جوش نریختم😕🙄

افتاد به پدرش

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تو خواستگاری من فقط مادر پدر آقام و مادر پدر من با مامانبزرگام و یه دونه بابابزرگم بودن 

بابا نگفته بود بیاین خواستگاری گفته بود بیاین معرفی و اینا بعد به خاطر همین پدرشوهرم فقط ۱۰۰ تومن نقد آورده بودن بعد یهویی بحث کشیده شد سمت روز عقد و اینا 😂 پدرشوهرم بیچاره رفت بیرون ۲۰۰ تومن از کارت دراورد ۲۰۰ تومن هم از مغازشون قبل رفتنشون ۵۰۰ تومن بهم داد 😍

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

من خودم يادمه شوهرم اومد تو يه در داشتم دستگيرش چند بار لباسامونو جر داده بود شوهرم اومد تو دستگيره رفت تو جيب كتش كله ملق سد رو زمين با دسته گل

وسط صحبت های رسمی 

پدرم یهو تلوزیون روشن کرد گفت فوتبالش مهمه 

جالبه که همسرم هم مشتاق 

یه چشمشون به تی وی بود یه چشمشون تو مجلس 

تو مواقع حساس فوتبال هم کلا رشته کلام از دستشون در میرفت 

شانس آوردم تیمشون برد اون شب 😂

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

یه خاستگار داشتم خیلی سمج بودن

مادرش هر روز خونمون بود.در میزدن باز میکردیم میدیدیم این خانمه.بیخبر هر روز میومد.هر روز هم یه دسته گل اندازه قد خودم میورد.

دیگه بار اخر بابام بهش گفت مادر جان دختر من بچست تا ساعت ۱۲ ظهر خوابه.وقت ازدواجش نیست.

خانمه گفت عیبی نداره بیاد خونه ما تا ۲ بخوابه😂😂😂😂😂

در این حد سمج بود.من یه بار نیومدم ببینمشون یا من رو ببینن.

2738

شوهرمن سربه زیره وموقع حرف زدن به صورت طرف نگاه نمیکنه ومتاسفانه ناخواسته همش چشمش به شونه وسینه ی آدمه.منم روزخواستگاری هی فک میکردم میخوادسایزموحدس بزنه وهی عصبی میشدموشالمومیکشیدم روی سینه م.بعدافهمیدم که اصلامنظوری نداشته وعادت کرده.الانم داریم سعی میکنیم ترک بشه

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝

من چايى ريخته بودم دو دور حالا مامانم ول كن نبود هى چشم و ابرو ميومد بارم چاى بيار منم به خواهر كوچكم اشاره كردم تو برو يهو بلند گفت ااااا به من چه خودت برو 

تو خواستگاری من فقط مادر پدر آقام و مادر پدر من با مامانبزرگام و یه دونه بابابزرگم بودن  بابا ...

پدر مادر اقات؟ اقا منظورت شوهرته؟ 

وزن شروع 75   وزن الان 68     وزن هدف 64
2706