2726
عنوان

میشه بیاین اینجا لطفا💞

49 بازدید | 10 پست

هرکسی تجربه داره بگه من دخترمو دکتربردم گفت گرایپ میکچر خارجی بده برای دل دردش.رفتم داروخونه از خوده دکتر اونجا شربت نرس هاروایز خریدم بیست تومن.اولا هرشیش ساعت میدادم موثر نبود کردم هرپنج ساعت.مشکل اینجاست......دخترم سریع میخوابه تا میدم پنج مین بعد خوابش میبره درحالی که قبلش درحال جیغ زدنه.نگران شدیم منو باباش نکنه توش الکلی چیزی داره بچه م عادت کرده بهش.دخترم دوماه وشیش روزشه

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خود برند گریپ میچکر رو یادمه خریدم روشم زده بود بدون الکل

عزیزم این که من گرفتم روش عکش اون خانومه س بایه بچه...روشم زده فاقد الکل ازشم خوردم مزه نعنا میده ولی میترسم عجیبه اخه چرا سریع ساکت میشه بعدم قیمتش چرت بیست تومنه اگه خارجیه😞نکنه چیزی توشه من هرپنج ساعت به بچه م میدم

نه دیگه دردش آروم میشه ميخوابه دیگه تا چهار ماهگي بچه ها کوليک دارن بعدش نده دیگه

ضرر نداره؟هرپنج ساعت میدم البته تو بروشور نوشته یک تا شیش ماه شیش بار درروز.یعنی هرچهار ساعت ولی من پنج ساعت یبار میدم

عزیزم این که من گرفتم روش عکش اون خانومه س بایه بچه...روشم زده فاقد الکل ازشم خوردم مزه نعنا میده ول ...

عزیزم شیشو داشتم از شانست نگاکردم اره همونه منم میدادم

من ۵بار در روز اونم قبل شیر دادن میدادم

عزیزم شیشو داشتم از شانست نگاکردم اره همونه منم میدادم من ۵بار در روز اونم قبل شیر دادن میدادم

اخی یکم خیالم راحت شد پس همونه ترسیدم واقعا چطور میشه الکل داد به بچه اخه

اخی یکم خیالم راحت شد پس همونه ترسیدم واقعا چطور میشه الکل داد به بچه اخه

نگران نباش عزیزم طبق تجویز دکترش بده بعدم بچه دوماهه خب تندتند میخوابه و داروم واسش زود اثر میذاره