2726
عنوان

عادتهای بامزه همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 366442 بازدید | 1907 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه عادت دیگه شوهرمو که دوست دارم وقتی اوضاع بر وفق مرادشه یا حال روحیش خوبه پشت فرمون آروم سوت میزنه گاهی فقط لباش حالت سوت زدن داره 😁 یکی اینکه با هر صحبتی یه ضرب المثل خاصشم میگه و اینکه اول هر صبح سر میز صبحونه یه ترانه میاد به ذهنش منم همینجوری ام دقیقا😃

الهی همه به همه آرزوهاشون برسن  
2728

شوهر من رقص هیچ احدوناسی رو قبول نداره جز رقص خودش . فک میکنه جمیلس 🤣🤣

یه باسنی تکون میده توخونه و کمرشو میچرخونه من از حال میرم بعدمن میرقصم میگا یه چیزی تو رقصت کمه 😏 جای نرقصیا زشت میرقصی 😕

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
وای مرد از خجالت ینی قشنگ وقتی بهش گفتم 500رنگ عوض کرد خیلی مظلومه وقتی خجالت میکشه قیافش خیلی باحا ...

واااای دختر نمیری تو عسل واژینال کردم انقد خندیدم😂😂😂 همه ریخت بیرون😢😢😵🤪🤪🤪🤪

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
واااای دختر نمیری تو عسل واژینال کردم انقد خندیدم😂😂😂 همه ریخت بیرون😢😢😵🤪🤪🤪🤪

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تازه یچیز گفته بود اضافتر بی ادبانه بود من نگفتم

مامانم میگفت خیلی حالش خرابه هاااا😂😂😂😂

عادتش نیس خاطرس گفتم بگم نامزدم یبار تو خونمون رفت حمام اخه یه شهر دیگ زندگی میکنن بیاد ا ...

وااای لعنتییییی😂😂😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706