2733
2734
عنوان

عادتهای بامزه همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 366462 بازدید | 1907 پست

شوهر من موقعی که داره یه کاره فنی انجام میده نوک زبونش رو در میاره تا کارش تموم شه اوایل برام جالب بود 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

وقتی میخواد ببینه جورابش کثیفیه یا تمیزه که بره بشوره در میاره بو میکنه. 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی95بار دوش میگیره...باور کنید البته نشمردم ولی میخاد بره بقالی دوش میگیره از بقالی میاد دوش میگیر ...

وسواس فکری یا وسواس عملی ندارن؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

چون جفت مون شاغلیم و روزی 9 ساعت پشت میز میشینیم تو شرکت... موقع شام دوس نداریم بازم بشینیم پشت میز نهار خوری غذا بخوریم. سفره پهن میکنم چون پا درد داریم هرشب. 

یه عادت دیگه که داره و هرموقع انجام میده کفرم میگیره اینکه هرموقع میگم بیا سفره بگیر برو پهن کن... میام میبینم هر دفعه يه جای دیگه از خونه پهن کرده...میگم واقعا فازت چیه آخه... مگه جا هرشب اونجا شام نمیخوریم...چرا سفره اینجا پهن میکنی. 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
2728

عادت داره هر چیزی رو به شکل روزه بگه بعضی وقتا اعصابم خورد میشه ولی خنده داره 😂

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
شوهرمنم ی عادتش اینه چ زمستون چ تابستون تو خونه فقط با شرت میگرده 😂از این شورت های مایو نه شورت پاچ ...

فک کردم فقط شوهر خودمه ک زمستونو تابستون با این شورتا تو خونه میگرده🥴

واقعا همسراتون تو خونه با لباس زيرن؟؟؟؟چ عجيبه واس من😂🐀

با لباس زیر که میگرده هیچی تا دو ساعت بعد حموم با حوله میگرده دوساعت بعدشم لخته تازه با هزارتا دعوا میره لباس میپوشه هی میگم سرما میخوری اخرشم سرما میخوره خیلی وقتا 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2738
وقتی میخوابه ویندوز یه ادم جدید میاد بالا ... مثلا گوشیش زنگ میخوره بلند میشه جواب میده... با من حرف ...

چ جالب شوهر منم همینه روز دعوا میکنیم شب وسط خوابش بیدار میشه بغلم میکنه و چن تا ماچ ک تو عشقمی. روز بعد منکرش میشه

وقتی میخوابه ویندوز یه ادم جدید میاد بالا ... مثلا گوشیش زنگ میخوره بلند میشه جواب میده... با من حرف ...

وای شوهرت خیلی خوبه🤦‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من ازحقم گذشتم تاعذاب لحظه کم باشه..سرم بالاست وقتی که زمونه متهم باشه...به عاقل حکم ازادی به دیوونه قفس دادن...اوناییکه بدی کردن همه تقاص پس دادن...اگه حال دلم خوبه سکوتم معجزه کرده..وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده
واقعا نمیدونی ؟ ما زوج ماجراجویی هستیم یه بار به تقلید از فیلم های ستاره دار روی ایشون مربا توت فر ...

وای ۵۰ طیفومیگی وای ترکیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من ازحقم گذشتم تاعذاب لحظه کم باشه..سرم بالاست وقتی که زمونه متهم باشه...به عاقل حکم ازادی به دیوونه قفس دادن...اوناییکه بدی کردن همه تقاص پس دادن...اگه حال دلم خوبه سکوتم معجزه کرده..وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده

دستشو گاهی بو میکنه هی نمیدونم چرا؟حتی بو هم نمیده ها عادیه به روشم میارم میگه حواست هستا..همیشه بعد از غذا عادت داره میگه وای چقدر خوردم چرا من انقدر غذا خوردم و خودشو شماتت میکنه بی برو برگرد بعد هر وعده غذا.مثلا اول صبحه برای شام شب سوال میکنه و برنامه ریزی میکنه یا از الان واسه غذای فردا.کلا عجیبه

نون و پنیر و کره با هم میخوره 🥴🤢

منم مث شما نمیتونم تست کنم اینو ولییییی

قضیه خرما رو میدونی چیه؟؟؟

این نون پنیر کره هم داره مثل همون خرما شستن میشه😅😅😅 تاپیک‌ بره پربازدیدها، دو میلیون ریپلای میخوری🤣🤣🤣🤣

2706