1542
1541
عنوان

عادتهای بامزه همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 289881 بازدید | 1912 پست
شوهرمنم ی عادتش اینه چ زمستون چ تابستون تو خونه فقط با شرت میگرده 😂از این شورت های مایو نه شورت پاچ ...

فک کردم فقط شوهر خودمه ک زمستونو تابستون با این شورتا تو خونه میگرده🥴

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اگه امضامو خوندی برای بچه دارشدنم دعا کن

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

واقعا همسراتون تو خونه با لباس زيرن؟؟؟؟چ عجيبه واس من😂🐀

با لباس زیر که میگرده هیچی تا دو ساعت بعد حموم با حوله میگرده دوساعت بعدشم لخته تازه با هزارتا دعوا میره لباس میپوشه هی میگم سرما میخوری اخرشم سرما میخوره خیلی وقتا 

خدا همیشه هوای من و شوهرمو داشته 😍
وقتی میخوابه ویندوز یه ادم جدید میاد بالا ... مثلا گوشیش زنگ میخوره بلند میشه جواب میده... با من حرف ...

چ جالب شوهر منم همینه روز دعوا میکنیم شب وسط خوابش بیدار میشه بغلم میکنه و چن تا ماچ ک تو عشقمی. روز بعد منکرش میشه

1546

دستشو گاهی بو میکنه هی نمیدونم چرا؟حتی بو هم نمیده ها عادیه به روشم میارم میگه حواست هستا..همیشه بعد از غذا عادت داره میگه وای چقدر خوردم چرا من انقدر غذا خوردم و خودشو شماتت میکنه بی برو برگرد بعد هر وعده غذا.مثلا اول صبحه برای شام شب سوال میکنه و برنامه ریزی میکنه یا از الان واسه غذای فردا.کلا عجیبه

نون و پنیر و کره با هم میخوره 🥴🤢

منم مث شما نمیتونم تست کنم اینو ولییییی

قضیه خرما رو میدونی چیه؟؟؟

این نون پنیر کره هم داره مثل همون خرما شستن میشه😅😅😅 تاپیک‌ بره پربازدیدها، دو میلیون ریپلای میخوری🤣🤣🤣🤣

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
8

ی عادت دیگ شوهرم دقت.کردم نیم ساعت دسشویی رفتنش طول میکشه میگم چرا انقدر طولش میدی میگ ی باز خودمو میشورم باز پا میشم دستامو میشورم باز خودمو میشورم دستامو میشورم خشک میکنم میام بیرون میگم چرا وسواسی میگ وسواس نیستم تمیزکارم ادم مگه با ی بار تمیز میشه

شوهر من تو هرفصلی باشیم پتو رو میکشه سرش میخوابه.لباسشم رکابی هست و شورت.به این سوی چراغ تابستونا اسپلیت روشن میکنه رو نهایت سرعت میذاره خودشم میره زیرپتو  من بدبخت پتو میکشم گرمم میشه میزنم کنار سردم میشه.خلاصه بساط داریم  

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟
1396

هر روزبره حموم😑موهاشو مرتب کنه خابیدنی.قبل خاب یه چایی بخوره این باعث شده کمخونی بگیره

خداجونم😭بدجوردلتنگ پسرمم😔😔صدای گریه ی منه خداتوروازم گرفت آتیش گرفته جون من داغت به قلب من نشست..پسرنازم😭کی فکرشومیکرد ۶ماهه به دنیا بیای وفقط ۶روز کنارت باشم 😔دیگه آذراومد وتونیومدی مطمن شدم که دیگه خدا ازم گرفتت 😔هنوزم باورم نشده بود ندارمت مثل اون روزا حس میکردم لگدمیزنی😭😭دلم برات خیلی تنگ شده اون لحظه ای که صدامومیشنیدی تکون میخوردی دلم برات میرفت😭😭روزارومیشمردم آذربشه بیای لباسای قشنگتوتنت کنم قربونت برم😔😔😭😭پسرم حرفاوتیکه های اطرافیان خیلی آزارم میده همیشه باهات دردل میکردم میگفتم میای ودلمواروم میکنی ولی توام نیسی ودارم دق میکنم 😭😭😭وقتی شنیدم سِرم لعنتی رگتوپاره کرده بند دل منم پاره شدپسرم 😔😔چشام دیگه نمیبینه اخه چقد گریه کنم همه روکلافه کردم😔😔اخه دست خودم نیس که داغت بدجوربه دلم موند😭😭😭😭چه ساده میگن فراموش کن قسمت نبود اخه اوناچه میدونن من باتوزندگی میکردم باچه ذوقی برات وسایل میخریدم وتودلم میگفتم منم مامان میشم منم یکیودارم که بی ریاهم دیگه رودوست داشته باشیم 😔😔تورفتی دلخوشی وخنده هام باتورفت 😔امسال یلداروبدون توفقط شناسنامه ی قشنگتو لباسایی که قراربودشب یلدا تنت کنم رو بغل کردم گریه کردم..تاوقتی بیای همه ی مناسبتا روکارم گریه میخادبشه ..ازتاریخ ۱۳۹۸/۶/۹ متنفرررم ای خدااااابه کی به چی قسمت بدم پسرموبهم بگردونی😔😔😭😭😭😭
اصلا رنگا رو تشخیص نمیده فقط سیاه و سفید ابی و قرمز میدونه  وااای وقتی یکی بخواد بیاد خونه می ...

وای آره 😩شوهر من اصلا رنگارو تشخیص نمیده یه بار یه لباسی رو گفتم نارنجیه ازون موقع یاد گرفته، بنفش ببینه قرمز ببینه صورتی ببینه سرخابی بببینه میگه همون نارنجیه 😅😅

1578