1608
1609
عنوان

عادتهای بامزه همسر

290008 بازدید | 1912 پست

سلام دوستان، عادتهای بامزه همسرتون که خیلی براتون جالب بوده، چیه؟    من همسرم عادت داره تو ماشین با اهنگهای سنتی بخونه و براش مهم نیست درست بخونه یا نه، همینجوری ادامه میده   

آرزومند آرزوهای شما

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522

مثل شوهر من 😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
8
1601

مسواکشو میذاره تو یخچال😕

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱

شوهر منم واویلا لیلی رو میخونه فقطم واویلا لیلیشو درست میگه بقیشو از خودش در میاره میخونه و باهاش میرقصه😅😅

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستیدد😍😍😍😍الحمدوالله رب العالمین...خدایا شکرت واسه همچی داده و نداده ات را شکر.
نون و پنیر و کره با هم میخوره 🥴🤢

منم میخورم خیلی خوشمزه هست!😍

دو قدم مانده به رسیدن آرزوهایم♥عشقا برای اون دو قدم صلوات بفرستید دوستتون دارم♥لطفا بفرستید من به دلای پاکتون ایمان دارم♥

عادت داره شبا گیگیلی دربیاره شوت کنه🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮😠😠😠

اگه تو🌟 وطن 🌟خودت،شکم چندتا بچه یتیم روسیرکنی ،بهت بگن❤ ناجی❤ خیلی بهترازاینه که بری ❌عربستان ❌شکم عربهارو سیرکنی،بهت بگن♥ حاجی♥   
1578