2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره جنینه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2738
آره جنینه

انگار ي گلوله پلاستيكي رو انداختي تو اب هر ور ميشم ميره همونور و دردم ميگيره طرف چپم .كم كم نميتونم درست راه برم همه بهم ميگن چه زود سنگين شدي ولي خوب اولين بارداريمه نصف كمرم نصف رحمم و يكي از پاهام همشون طرف چپ تير ميكشن اذيت ميشم

انگار ي گلوله پلاستيكي رو انداختي تو اب هر ور ميشم ميره همونور و دردم ميگيره طرف چپم .كم كم نميتونم ...

من 10 هفتم همین حسو دارم وقتی روکمر میخوابم بیشتر حس میکنم

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
من 10 هفتم همین حسو دارم وقتی روکمر میخوابم بیشتر حس میکنم

كمر درد داري!؟واي من نصف كمرم قسمت پايينش وحشتناك درد ميگيره نصف رحمم همون سمتي كه جنينم هست همينطور از همون اول كه باردار بودم ميدونستم طرف چپمع از درداش

كمر درد داري!؟واي من نصف كمرم قسمت پايينش وحشتناك درد ميگيره نصف رحمم همون سمتي كه جنينم هست همينطور ...

من کل پایین کمرم درد میکنه رحمم سمت چپ

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
2706