2726

اگه بخواین ازدواج کنید چه چیزایی رو ملاک قرار میدین معیار هاتون چیه 

من واقعآ معیارم 50درصد سالم بودن طرف مقابلمه 

هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی

شما چه معیارهایی دارید 

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

خانواده خیلی مهمه

گذشتش هم پاک باشه🙃

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وفاداری و تک پر بودن و خیانت نکردن

پول

اخلاق

قیافه و هیکل

اول از همه من باید عاشقش باشم بعد اینا

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
وفاداری و تک پر بودن و خیانت نکردن پول اخلاق قیافه و هیکل اول از همه من باید عاشقش باشم بعد ا ...

بنظرت همه ی اینا میتونه تویه یه پسر وجود داشته باشه 

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
وفاداری و تک پر بودن و خیانت نکردن پول اخلاق قیافه و هیکل اول از همه من باید عاشقش باشم بعد ا ...

حالا چشاتو ببند فک کن یکی اومده همه ی معیارهاتو داره بجز قیافه چیکارمیکنی

بنظرت همه ی اینا میتونه تویه یه پسر وجود داشته باشه 

نمیدونم شاید ولی مطمئننا ی مشکلی داره دیگه بی عیب که نیست...

حالا چشاتو ببند فک کن یکی اومده همه ی معیارهاتو داره بجز قیافه چیکارمیکنی

قبولش نمیکنم مطمئننا