2726
عنوان

نامه ای به همسر آیندم!

481 بازدید | 40 پست

عزیزکم!

نمیدانم در کجای جهانی و به چه مشغولی اما من از فراقت به نینی سایت پناه آورده ام.. در میان غربت مجازیها، بین صحبتهای جاری و خواهرشوهرها

و گیس و گیس کشی های مجازی به دنبال تاپیکی و انسانی همدرد میگردم باشد که کمی بیاسایم و به خود بقبولانم که من تنها نیستم در این وادی..

شوهرکم کاش میدانستی من الان منتظر دیدار روی ماهت هستم 

فردایی که دیر است 

آمدنت مرا افاقه نخواهد کرد 

هر چند که خود بیشتر متضرر خواهی شد 

قیمت سکه ها را که میدانی محبوب من؟

حتی پول بنزینت به دور اولین میدان نخواهد رسید..در خانه شما هم که نمیتوانیم بمانیم به قول نینی سایتی ها این یک خط قرمز است مخصوصا اگر به شب بکشد دیدار ما..

اصلا نمیدانم ماشینی داری یا نه..! 

محبوبم الان که در فکر دختر کوچه پایینی هستی و به دنبال یک تیپ تازه برای دیداری نه چندان اتفاقی، من همانند سیر و سرکه میجوشم

تمام ختم ها و چله ها را برداشته تمام کرده، دوباره خوانده تمام کرده اما شمای بی ملاحظه سر نرسیدی 

اشکالی ندارد من صبر میکنم...هر چقدر دیرتر بیایی موقع خرید عروسی از خجالتت درمیایم ای یگانه فراری و دور از دسترس من..

چشم به راهت گلسااا🌹

دست به دست کنید برسه به دستش زودتر بیاد :/ 

:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای زلیخا دست از دامان یوسف بازدار تا......جای خالی رد دوستان پرکنید ....همین به ذهنم رسی☺

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

خیلی باحاله

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست
2706