2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز یه مطلب خوندم درباره تعیین جنسیت اینجا میزارم شاید به دردتون بخوره

یه لر نمیگه دوستت دارم عزیزم،میگه:لیوتم نازار    یه لر نمیگه فدات شم،میگه:سیقت بام               یه لر نمیگه بهت عادت کردم،میگه:هوکارت بیمه   یه لر نمیگه تو چشام نگاه کن،میگه:سیل مین تیام کو                                                         یه لر نمیگه قربونت برم،میگه:خوم بوم و نذرت
2728

🔴تعین جنسیت

قدیمترها مادربزرگها به محض با خبر شدن از بارداری دخترها و عروسهایشان، با چشمهای مجهز به سونوگرافی سه بعدی سرخود، حدس میزدند که جنین دختر است یا پسر! آن زمانها سونوگرافی وجود نداشت و بعضی از مادربزرگها در کشف جنسیت جنین حرفشان رد خور نداشت.

اما امروز  اغلب مادران در 20 هفتگي بارداري‌شان مي‌دانند جنيني كه در شكم دارند دختر است يا پسر. اما تحمل 20 هفته بي‌خبري هم براي بسياري از تازه‌مادران آسان نيست. حالا ما مثل خاله خان باجی ها و مادربزرگ ها راه تعیین جنسیت را پیش پای شما میگذاریم. فقط امیدواریم در خرید سیسمونی عجله نکنید.

🔻به كدام طرف مي‌خوابيد؟

مادربزرگ‌ها مي‌گويند اگر به سمت چپ بخوابيد، پسر در شكم داريد اما اگر تمايل بيشتري به خوابيدن به سمت راست داشته باشيد، فرزند دختر به دنيا خواهيد آورد.

🔻دست‌تان رو به بالاست؟

به اين گفته خانم‌هايي كه خود را جنين‌شناس تجربي مي‌دانند توجه كنيد: «به يك خانم باردار بگوييد دستش را به شما نشان دهد، اگر وقتي دستش را به سمت شما دراز كرد روي آن را ديديد، يعني قرار است دختردار شود اما اگر پشت دستش را به شما نشان داد، جنين پسر در شكم دارد!»

🔻معده‌تان به هم ريخته؟

دختربچه‌ها هميشه شما را شادتر نمي‌كنند. به عقيده مادربزرگ‌ها، كساني كه قرار است دختردار شوند، در بارداري‌شان بدحالي بيشتري را تجربه مي‌كنند. آنها بيشتر حالت تهوع دارند و اوضاع معده‌شان نابسامان‌تر است.

🔻دست‌تان مي‌خارد؟

خشكي دست از علائم شايع بارداري است اما زنان قديمي مي‌گويند اين نشانه سراغ هر كسي نمي‌رود. آنها بر اين باورند كه خشك شدن پوست دست، نشانه پسردار شدن است اما زناني كه قرار است دختر به دنيا بياورند، پوست دست‌شان نرم و لطيف مي‌شود.

🔻ويار چه داريد؟

تغييرات ذائقه و اشتهاي شما هم مي‌تواند به جاي دستگاه سونوگرافي عمل كند و جنسيت جنين‌تان را فاش كند.

مادربزرگ‌ها مي‌گويند زناني كه قرار است دختردار شوند، ميل زيادي به مصرف مركبات دارند. از نظر آنها جنين دختر ويار مركبات مي‌آورد، درحالي كه پسردارها ميل زيادي به اين ميوه‌ها ندارند

🔻جوش‌جوشي شده‌ايد؟

حتما شما هم شنيده‌ايد كه جنين پسر مادر را زيبا مي‌كند و جنين دختر زيبايي را از مادر مي‌گيرد. شايد اين موضوع را نتوان با قدرت علم ثابت كرد اما مادربزرگ‌ها اصرار دارند كه اين ادعا چيزي جز حقيقت نيست. آنها مي‌گويند دختردار شدن هورمون‌هاي مادر را تحت تاثير قرار مي‌دهد و باعث جوش‌جوشي شدن مادران باردار مي‌شود. پس اگر دختردوست هستيد، بايد چند ماه زشت‌تر شدن را به جان بخريد.

🔻دست و پا چلفتي شده‌ايد؟

پسردار شدن مي‌تواند نظر خيلي‌ها را در مورد شما تغيير دهد. مادراني كه جنين پسر در شكم دارند، از نظر زنان قديمي دست و پا چلفتي مي‌شوند و مدام سكندري مي‌خورند درحالي كه به گفته آنها زناني كه قرار است دختردار شوند، از قبل از بارداري‌شان هم تواناتر مي‌شوند و چشم همه را با فعال بودن‌شان خيره مي‌كنند.

🔻دماغ‌تان چاق شده؟

به نظر مي‌رسد كه صورت‌تان تپل‌تر شده و اجزايش ورم كرده است؟ مادربزرگ‌ها مي‌گويند چاقي دماغ و تپل به نظر رسيدن صورت‌تان، به‌خاطر دختردار شدن‌تان است.

🔻با نمك شده‌ايد؟

نمي‌توانيد جلوي خودتان را بگيريد و سراغ چيپس، پفك و لواشك نرويد؟ مادربزرگ‌ها مي‌گويند اين شما نيستيد كه دوست داريد به هر خوراكي شوري حمله كنيد بلكه فرزند پسري كه قرار است به دنيا بياوريد بيش از اندازه نمك‌دوست است. اما برخلاف جنين‌هاي پسر، دخترها باعث مي‌شوند به بستني، شكلات و ديگر خوراكي‌هاي شيرين ميل پيدا كنيد.

🔻بي‌اعصاب شده‌ايد؟

دختردار شدن روي روان شما هم تاثير مي‌گذارد. شنيده‌ايد كه خانم‌هاي باردار دل‌شان نازك شده و كم‌طاقت مي‌شوند؟ زنان قديمي مي‌گويند اين اتفاق براي همه باردارها نمي‌افتد، بلكه سراغ كساني مي‌رود كه قرار است دختردار شوند.

یه لر نمیگه دوستت دارم عزیزم،میگه:لیوتم نازار    یه لر نمیگه فدات شم،میگه:سیقت بام               یه لر نمیگه بهت عادت کردم،میگه:هوکارت بیمه   یه لر نمیگه تو چشام نگاه کن،میگه:سیل مین تیام کو                                                         یه لر نمیگه قربونت برم،میگه:خوم بوم و نذرت
2738
2706