2726
بله واقعا نامادری هستم.ولی سوالم الان در مورد بچه خودمه. بچه شوهرم بزرگه از پنج سالگی با من بوده ال ...

انشاالله خدا بچه هاتو برات نگهداره

و بتونی از پس مسیولیتت بخوبی بر بیای(نامادری)

از شیر شب گرفدی؟؟ 

بعد یک سال شیر حکم میان وعده داره من سه بار میدادم از پونزده ماهگی شیر شب نمیخورد 

90 تا 120 سی سی یبار بعد صبحامه بعد از ظهر و قبل خواب

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اذیتت نمیکنه الان ک تو سن بلوغه؟ 

چرا خیلی زیاد‌

چطور مگه؟

چرا اینقدر برات جالبه؟

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
چرا خیلی زیاد‌ چطور مگه؟ چرا اینقدر برات جالبه؟

جالب نیس ک. 

خودم تو سن بلوغ انقد مشکل با مامانم داشتم میگم الان ممکنه شما ک مادرش نیستید رو ب هر حال اذیت کنه 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2728

نه از اون لحاظ پرسیدم چرا جالبه برای خودم سوال شد که شاید خودت تجربه ای داری.

مثلا نامادری داشتی یا بچه ناتنی داری.

همینجوری پرسیدم.

آره عزیزم خیلی اذیتم میکنه.نه فقط الان که تو سن بلوغه.از اول.مشکل بیش فعالی داره.متاسفانه شدید هم هست.

هم خودش اذیتم میکنه هم باباش هم طایفه شوهرم بخاطر این بچه خیلی اذیتم کردن.

نمیذاره یه روز من معمولی سپری بشه.

ولی خوب بهرحال من پذیرفتم شرایط زندگیم همینه‌.

با همه مشکلاتم سعی میکنم کنار بیام.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...