2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سعی کن شیر خشک فقط دو شیشه یکی اول صبح و یکی قبل خواب شب بهش بدی.

در طول روز اصلا بهش دیگه شیشه نده تا غذا بخوره.

سه وعده و یه میانوعده هم بخوره خوبه

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
2714
سه وعده غذای اصلی در حد یک پیاله ماست خوری کافیه؟ بعد چند سی سی شیر بدم؟

هرچقدر میل بچه ته گاهی یه پیاله میخوره گاهی می بینی بعدش میاد سر بشقاب شما هم می شینه .... شیر خشکو نمیدونم من شیر خودمو میدم به دخترم ولی از یکسالگی به بعد فقط برای خوابیدنش شیر میخوره

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
واقعا نامادری هستی؟ بچه چند وقتشه؟

بله واقعا نامادری هستم.ولی سوالم الان در مورد بچه خودمه.

بچه شوهرم بزرگه از پنج سالگی با من بوده الان دوازده سیزده سالشه.

خودم دوتا بچه دارم یکی این حاج خانوم مورد از شیر گرفتن واقع شده و یکی هم هفت هشت ماهه.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
وعده غذاییش در حد یک پیاله ماست خوری کافیه؟

آره وعده اصلیش سه بار هر بار همینقدر میانوعده هم یه موز یا کیک.این چیزا.

ببین بچه خودش تعیین میکنه چقدر میخوره.

ممکنه یه بچه پراشتها باشه یه کاسه آبگوشت خوری بخوره.

ممکنه هم یه بچه بد غذا مثل بچه های من که توی نعلبکی براشون غذا میارم.

بله واقعا نامادری هستم.ولی سوالم الان در مورد بچه خودمه. بچه شوهرم بزرگه از پنج سالگی با من بوده ال ...

اذیتت نمیکنه الان ک تو سن بلوغه؟ 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
2706