1600
1541
عنوان

با دوس پسرم دعوام شد زدم منم زدمش

493 بازدید | 37 پست

حالللم خیلی خیلی بده از درون داغونم خیلییی

با دوس پسرم دعوام شد عصبی شدم با مشت زذم توی کلش و بدنش چون قبلا کیک بوکسینگ میرفتم 

اونم عصبی شد زدم منم اینقدررر گریه کردم هرکاری کرد آروم نشدم گفت میخوای دوباره بزنیم تا آروم شی بارم زدمش بشدت 

حالا هم اومدم خونه داریم چن میکنیم ک کجاهامون درد میکنه خیلی عصبیم دلم گرفته بچ ها رابطه ما خیلی خاصه هیچی چیزی توی رابطه ما مث مابقی آدما نیس 

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

چ جای خوبی اومدی گفتی الان همه بت میگن کات کن

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1546

😂😂😂یاد پاندای کنفوکار افتادم

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
8
1537

😕😕😕

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا

پس از اودمای معمولی نخواه کمکت کنن

دوستای نی نی سایتیم لایکم کنید اشکالی نداره صلواتم نمیخوام درخواست دوستی هم میپذیرم مگر اینکه آقا باشه که سریع لغو میکنم عکسمم اگه بچه ها بخوان میذارم واسم مهم نیس تازشم کلی از بچه های سایتو بیرون از اینجا میشناسم بازم شناسایی واسم مهم نیس امضامم گذاشتم عبرت بگیریدبه منم خیانت شده به بدترین نحو ممکن افسردگی و شک به سرطان داشتم به محض به هم خوردن نامزدی که۶سال منتظرش بودم رفت با خواهر جاری سابقم خیانت کرد من زیر تیغ جراحی رفتم داغون شدم اما یروز یه فرشته در قالب یه امید برام فرستاده شد نامزدمو میگم اسمش امیده خودشم امیده همه اینارو گفتم که بگم خدا واقعا هست...درحال عشق ورزی به شوهرم هستم.....

والا از این جور رابطه زیاد دیدم

همین چند روز پیش دیدم دختر پسره تو خیابون دارن دعوا می کنن دختره زد تو گوش پسره، پسره هم چتتا مشت زد تو دیوار😐 بعد هم سرشونو انداختن پایین دوتایی به راهشون ادامه  دادن🤣

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، اسمم هاردلی کویینه (hardly queen)
1547