2726

اگه استاد حذفتون کنه به منزله ی صفره?ترم پیش ک برام زدن غیبت موجه بازم خاستم بدونم

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

نه حذف نمره نداره

باید ترک بعد دوباره برداری

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

تالا حذفم نکردن نمیدونم

ولی نه فک نکنم

باید درسو ترمای بعد برداری

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
استاد حذف کنه به منزله 0.25 تو کارنامه اس

اگه نرم سر امتحان اخه اصلا تو کلاسش شرکت نکردم خب

میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت
نه امتحان ندی صفره

من ترم پیش ندادم زد غیبت موجه هااااا

من ترم پیش ندادم زد غیبت موجه هااااا

گواهی پزشکی بردی الکی که غیبت موجه نمی زنن 

اگر استاد حذف نکرده باشه یا خودت حذف نکرده باشی امتحان ندی صفر هست وقتی هر دو حذف کردین صفر نیس

نه  اگه روز امتحان نیای و تقلب داشته باشی 25 صدم برات رد میشه  دیگه حذف بشی نه فقط پولت ...

من تا حالا سر کلاسش نرفتم.میخام امتحانشم نرم کلا فک کنم حذف کنه .فقط میخام بدونم صفر میزارن😤😤

گواهی پزشکی بردی الکی که غیبت موجه نمی زنن  اگر استاد حذف نکرده باشه یا خودت حذف نکرده باشی ام ...

نه والا هیچی نبردم خاب موندم

اگه نرم سر امتحان اخه اصلا تو کلاسش شرکت نکردم خب

سر امتحان نری میشه ۰ مطلق

سر امتحان بری، استاد اسمتو به عنوان حذفی بده اموزش تو کارنامه می خوری ۰.۲۵

در هر صورت فرق چندانی نداره

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
من تا حالا سر کلاسش نرفتم.میخام امتحانشم نرم کلا فک کنم حذف کنه .فقط میخام بدونم صفر میزارن😤😤

اره 

اگه سر امتحان نری یعنی صفر

حذف کن درست رو فکر کنم یه هفته قبل امتحان میشد یه چیزی به اسم حذف اضطراری که خودت باید بری اموزش درخواست بدی

سر امتحان نری میشه ۰ مطلق سر امتحان بری، استاد اسمتو به عنوان حذفی بده اموزش تو کارنامه می خوری ۰.۲ ...

پس خودم میرم حذفش میکنم اینجوری بهتره

2706